Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lovagol a média azon,...

Miért lovagol a média azon, hogy Magyar Péter költi a pénzét és bulizni jár?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan ember, mint bárki más, ugyanúgy joga van arra költeni a saját pénzét, amire akarja, és szabadidejében bulizni járni, mint bárki másnak.

aug. 28. 06:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Közéleti szerep betöltésére vágyakozó vagy közéleti szerepet betöltő ember nem rázhatja olyan szinten a rongyot, mint a Péter. Megteheti, de utána nem kell tátognia, hogy az emberek furán néznek rá vagy fenntartásokkal kezelik a személyét! Egyébiránt: az sem ébreszt a legtöbb emberben rokonszenvet, ha valaki nyíltan visszaél a fizikai/anyagi/stratégiai fölényével, - távol kell tartani az olyan embereket a befolyástól, hatalom gyakorlásától minden eszközzel és hiba bizalmat szavazni részükre bármilyen szinten is! Az már csak a hab a tortán, hogy a férfiak normális hányadának szemében nem férfi az olyan lény, amelyik olyan szinten nem tudja uralni az érzelmeit, ösztöneit, hogy képes nőt bántalmazni (nem önvédelmi helyzetben)! Az ilyen annyit nem érdemel, hogy leköpjék!
aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

Tehát elmenni bulizni, inni pár sört rongyrázásnak minősül.

Na ezek a Fideszesek és/vagy csőlátásúak. Nem is látnak, csak néznek. Elképesztő a kognitív disszonancia a fejekben.

Pontosan az a jó, ha azt mutatja valaki, hogy ember. Nem robot.

aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Lehet úgy is vigadni, hogy megmarad embernek az ember! -De te - és még néhány más ember - ezt úgy sem értitek! :DDD
aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
75%
Na akkor pontosan hol nem maradt ember? Konkrétan mit csinált, ami miatt ennyire haragszotok?
aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

Érthetetlen, hogy csukott szemmel és füllel provokálsz itt erről vitát!

Gondolom, elmúltál már 16 éves, - ha ide fel tudtál regisztrálni, - vedd a fáradtságot és járj utána kíváncsiságod tárgyának, ha eddig még nem jutott az elméd megfelelő mennyiségű releváns információhoz a kérdéskörben!

aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem. Fordítva ülsz a lovon. Én pontosan tudom, hogy mi a helyzet.

Te nem tudod megfogalmazni, pontosan megnevezni azt, amire haragszol. Integrálatlan haragnak hívják ezt. Nem tudod kinek szól.

De az átlag fideszes valóban nem tud sosem érvelni és pontosan megnevezni dolgokat, amiket kérdeznek tőle. Hárít. Ahogy te tetted.

Nincs gond azzal, ahogy érzel, kivéve, hogy nem tudod pontosan megindokolni az álláspontodat. Hogy mi verte ki a biztosítékot.

aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Csalódást kell, hogy okozzak neked komám: nem vagyok fideszes, - sőt, még csak egyik magát politikainak tituláló hordához sem orientálódom!

Most akkor mi lesz? Oda a szexuális örömöd! :DDD

Szerintem még nem hallottál olyanról, hogy képes valaki önállóan gondolkodni és még véleménye is van! Te bajod! :DDD

Én is tudom, hogy mi a helyzet - és nem fogom ilyen szerencsétleneknek 50000-szer leirkálni napi szinten azt, amit akár meg is láthatnának, ha vennék a fáradtságot arra, hogy nyitott szemmel, füllel járjanak!

Ennyi!

Kereshetsz magadnak új szexuális cimborát a értetlenkedő játékodhoz! :DDD

aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
62%

Nyugodtan keress meg, ha motivált állapotban vagy és elfogadod a segítséget.

Továbbra sem tudtál tételesen semmit sem felhozni. Az engem nem érdekel, hogy kinek hányszor írtál már bármit. A valóság az, hogy nem tudsz válaszolni. Ide, ehhez a kérdéshez meg aztán pláne nem írtál semmit, ami nem emberi viselkedés lenne.

A fejedben lévő gondolati torzítások és a szexel összekapcsolni ezt... Nem vagyok terapeuta, de a miértjét és azt, hogy honnan indul nálad, azt sajnos tudom.

Nagyon szomorú vagyok, amikor funkcionális analfabéták kezdenek el okoskodni és nem látják a valóságot.

Minden mást írtál, ment a himihumi, a szemelyeskedés. Ebbe fektetted az idődet. A semmibe. Mert a kérdésre válaszolni nem tudtál.

aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%
Maradjon a te problémád, hogy képtelen vagy az anyanyelveden megírt szöveget értelmezni!
aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 BécsiFehér ***** válasza:
53%

"képes nőt bántalmazni "

Akadj már le erről, már Hajdú Péter Varga Judit riportjából kiderült, hogy nem igaz.

aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!