Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lovagol a média azon,...

Miért lovagol a média azon, hogy Magyar Péter költi a pénzét és bulizni jár?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan ember, mint bárki más, ugyanúgy joga van arra költeni a saját pénzét, amire akarja, és szabadidejében bulizni járni, mint bárki másnak.

aug. 28. 06:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
47%
Tehát ott voltál, amikor elküldte, amikor megbeszélték ezt. Értem.
aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Borzalmas!

[link]

aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert a rogán propagandagyár kiadta, hogy mindenáron le kell járatni, hiszen fenyegetve érzik magukat.
aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szajer jozsival meg brusszelben orgian, illegalis party-n vett reszt es rendorok elol menekult az ereszcsatornan, de elkaptak: [link]


nem tudom mi mihez merheto.

aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Néz, a politikus közszereplő, kedves kérdező, innentől kezdve az egész kérdésed hülyeség!!!
aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy amit költ, ahhoz a saját verejtékes, tisztességes munkájával jutott. Aki megdolgozott a sikerért keményen, olyanoktól nem sajnálom a jólétet, de azoktól igen, akiknek az ölébe hull minden csak azért, mert jó helyre születtek, a megfelelő emberek ismeretségi körébe tartoznak vagy kíméletlenül taposnak el bárkit személyes érdekből.
aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
26%

#16

Hát ez az!

A NER-ben volt. Az arról közismert, hogy ott verejtékes, tisztességes munkával keresik a pénzt.

[link]

aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 BécsiFehér ***** válasza:
77%

#16: "Nem vagyok meggyőződve arról, hogy amit költ, ahhoz a saját verejtékes, tisztességes munkájával jutott. "

Tök mindegy, hogy te vagy én miről vagyunk meggyőződve. Ha szerinted tisztességtelenül jutott hozzá, jelentsd fel.


#17: "A NER-ben volt. Az arról közismert, hogy ott verejtékes, tisztességes munkával keresik a pénzt."

M.P. jogász, volt diplomata, felsővezető, befektetési tanácsadó, ilyen poziciókban álltalában nem minimálbért fizetnek. Hogy mire költi, magánügye. Az, hogy tellik rá neki, megigyon egy-két sört egy diszkóban, ki tud fizetni oda egy belépőt, valamint jó ruhákban tud megjelenni, engem kevésbé irritál, mint amikor Mészáros luxusjachját fotózzák, amint Monte Carlo előtt horgonyoz.

aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
59%

#18

Ha valami téged kevésbé irritál, az nem jelenti, hogy rendben van.

aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 BécsiFehér ***** válasza:
77%
#19: Mi nincs rendben azokon, amiket felsoroltam? Nem ihat meg egy sört, nem vehet meg egy jobb ruhát? Úgy kéne élnie és öltözködnie, mint Ghandinak?
aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!