Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folytatódik orbánék aljas,...

SzocdemOliver kérdése:

Folytatódik orbánék aljas, törvénytelen harca Iványi Gábor egyháza ellen, a kormányhivatal törölte Iványiék iskoláit és óvodáját a nyilvántartásból. Magyar Péter miért nem áll ki mellettük?

Figyelt kérdés

Iványi Gáborék az Alkotmánybíróságon és a strasbourgi Emberi Jogi Bíróságán is nyertek a magyar állam ellen, jogosultak lennének arra az állami támogatásra, amit politikai okokból megvontak tőlük orbánék.


Előbb a NAV elvette az összes pénzüket, utána pedig ellenőröket küldtek rájuk, hogy van-e elegendő pénzük a működésre. A fideszesek mondják magukat kereszténynek? Ez amit most művelnek, micsoda?


[link]



aug. 27. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Miért állna ki egy adócsaló mellett?


"jogosultak lennének arra az állami támogatásra,"

Nem lennének, ezt semmiféle szerződés nem támasztja alá.

aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Nem lennének, ezt semmiféle szerződés nem támasztja alá."


A strasbourgi Emberi Jogi Bíróság ítéletét te is semmibe veszed? Olyan vagy, mint a magyar kormány.

aug. 27. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
A strasbourgi Emberi Jogi Bíróság nem köthet semmiféle szerződést a magyar állam nevében.
aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

"Magyar Péter miért nem áll ki mellettük?"

Jól teszi. Németh Sándor propagandista biznisz-szekjája mellett sem kell kiállni fordított esetben. Ott is lehetne egy kis adóvizsgálat, sőt az összes ilyen szektánál. Őket is így siratnád? Persze Németh Sanyiéknál nem lesz, mert ők a fidesz szekerét tolják. Iványi meg Orbán személyes nagy haverja volt, csak valamin összeugattak. Igazából ennyi áll az egész hátterében, nem a kereszténység...

aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert Magyar Péter fideszes fasiszta
aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

1-es a Magyar állam jogerős EUB-ítélet alapján tartozik Iványinak, de azt a mai napig nem fizette ki, ezért kellett döntenie, hogy a hajléktalanokat látja el, az iskolákat működteti vagy fizeti a netes tulajdonú jözműcégek díját


Amúgy Iványi Gábor egy igazi keresztény, liberális demokrata, az Amerikai Népszava főszerkesztője is barátja.


Szomirú, hogy Magyar Péter aki állítólag ellenzéki (bár 14 éven át fideszes volt, ideológailag meg most is az) nem áll ki mellette

aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Én az egyik Wesley gimibe jártam, ott érettségiztem, elég jó eredménnyel, szóval igazából szavam se lehetne rossz. A tanárokra nincs is, ők tündérek voltak, de Iványi lánya nekem sosem volt szimpatikus. Az eggyel alattam járó barátnőmnek elküldtem a hírt a sulibezárásról, és ő mondta, hogy az iskola egyik tanára elárulta, hogy azért kellett bezárni a Wesley gimit, mert Iványi Júlia nem engedte át az intézményt állami fenntartásba, mindössze azért, mert ebben az esetben a befolyt támogatások nem Iványiéknak mentek volna. Több volt tanárom Iványi lánya miatt lépett ki, azt mondták, nem lehet vele együtt dolgozni. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok fideszes, és közel sem védem Orbánt sem. De lett volna lehetőség életben tartani az iskolát, viszont az igazgatónő miatt ez nem valósult meg. Ezért most bezárták, de amennyi támogatást lehetett, azért felvettek még. Gerinctelen, aljas húzásnak tartom ezt, és azt is, hogy a szülők, gyerekek és a tanárok az utolsó pillanatban tudták meg, hogy kihúzzák a lábuk alól a talajt.
aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De a pénzeknek Iványiékhoz kellene mennie
aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Hazudsz hetes. Vagy nagyon megtévesztett az, aki személyi kultuszt kezdett építeni, nem jött össze neki, annyi kárt okozott az iskolának, amennyit nem szégyellt, majd Iványi Júliát tette felelőssé.

Az, hogy valaki nem szimpatikus az szíved joga, de ettől nem lesz hibás vagy bűnös. Iványi Júlia ha akarta volna sem tudta volna átengedni az államnak, mert nem az ő kompetenciája.

És ha már atengedes: ezek az iskolák azért jöttek létre, mert akik oda járnak, azokat az állam semmibe vette. Meghökkentő, hogy valaki egyáltalán feltételezi, hogy ezek után az államnak majd kelleni fognak. Nem, mert nem érdeklik, nem is érdekelték soha. A személyes bosszú sokkal fontosabb.

Szóval tiszta forrásból tájékozódj és ne nárcisztikus frusztrált emberektől.

aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Ja, és Magyar Péter azért nem segít, mert nem érdeke. Egyetértek azokkal, akik szerint Orbán 2. Semmi jót nem nézek ki belőle.
aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!