Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből jön ki az , hogy minden...

Miből jön ki az , hogy minden családnak 23milliós megtakarítás van?

Figyelt kérdés
Minek ilyeneket hazudozni? Ki számolja ezeket?
aug. 26. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szokásos fidesz propaganda, egy szavuk sem igaz. Én már meg sem lepödök ezeken.
aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az átlagra jön ki, benne van Lőrinc és a ner bárók is meg nyilván az is akinek nincs semmilye.
aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs. Nekem csak 16 millió van. De ha szabad tippelni, szerintem úgy jön ki, hogy összedják a bamkszámlákat meg a feltételezhető készpénz tartalékot és elosszák a családok számával. Abban a hitben meg ne élj hogy nem látnak mindent és ez különösen igaz a bankszámlákra. Amit a bankba teszel az az állam előtt nem titok többé. Amit készpénzben vagy arányban tartasz de egyszer leadóztad az sem. Ha meg maga az összeg lep meg, nem először írom le, hogy Magyarország egy irdatlan gazdag ország. Ha látnád csak azt amit én naponta, a munkád során, hogy mekkora pénzek forognak ki sem mondanád többé Svájc nevét, mert az egy tróger ország ehhez képest.
aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 DK-s ***** válasza:
86%

Egyszerű az oka.


Ezzel is az "oszd meg és uralkodj" módszerével próbálkoznak, nagyon ostoba módon. Az országban élő embereket akarják egymás ellen hergelni, de ez már nem igazán működik.


De ők szorgalmasan erőltetik a h'lyeséget. Mint ahogy az alacsony fogyasztást is azzal indokolják, hogy az emberek "ülnek" a pénzükön, és nem AKARNAK költeni. Ezzel például a vállalkozói szférát hangolják a melósok ellen.

aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván ez csak lázítás a baloldal részéről, senkinek sincs ilyen sok megtakarítása.
aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Még annyit hozzáfűznék, hogy amilyen pénzmozgásokat én látok a napi teendőim során, nagyon meglepne ha csak ennyi lenne. Van olyan ember aki billiókat forgalmaz. És nem Mészáros Lőrinc meg nem Tiborc. Persze ők is, de van még több, akiknek a nevét sem ismered.
aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Mészárosból,a rogán és kastélyos Lázárék fölbirtokaikból,tibirczékból stb.több százan vannak és ennyire megdobják az átlagot.de itt egy másik összehasonlítás:

[link]

aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy embernek van 30 milliárdos megtakarítása, kb. 1150-nek meg nulla, és ki is jön a 26 millás átlag.
aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mészárosból,a rogán és kastélyos Lázárék fölbirtokaikból,tibirczékból stb.több százan vannak és ennyire megdobják az átlagot"


És nem is csak ők. Nem vagyok Gyurcsány ellenes, bár különösebben nem is szerettem, de hozzunk már egy ellenzéki példát is, ő sem kis vagyonnal rendelkezik. Meg vannak rengetegen akik sosem álltak bele a politikába és nem ismert a nevük. Eleve ott a pesti alvilág, kb azokat a neveket ismered közülük akiket lecsuktak. És akkor gondolhatod hogy nem ők a nagyhalak.

aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha Érdekel mondok pár nevet a kilencvenes évekből. Nógrádi József, Flaisz Ferenc, Pintér Sándor, akihez sosem lehetett hozzányúlni. Akkoriban évente 10 milliárd forintról volt szó. El tudod képzelni mi az mai árfolyamon? És a költségvetés nem érezte meg. Érted? Egyszerűen senkinek a szeme sem rebbent mert így is mindenre volt pénz busásan. Úgy hidd el, hogy egy átlagos magyar segédmunkásnak, ha munkanélküli lett minimum 9800 forintot perkeltek havonta egy éven át. 7 ezer forint volt a fizetésem a TSZ-nél 89-ben. Csak viszonyítási alapként. Ha valaki egyszer rinyál neked hogy szegény országban él, elég csak annyit mondanod, hogy költözz Magyarországra! Mert ekkora vagyont összpontusulni ami itt van, egészen biztos hogy soha sehol nem találsz.
aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!