Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elnyerte a szimpátiátokat a...

Elnyerte a szimpátiátokat a videóban szereplő kárpátaljai menekültek? Tovább kellene támogatni őket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3_jLntdu-us


Az én szimpátiámat elnyerték. Amíg a férjeik háborúban vannak, ők dugnak, csalják őket, gyereket szülnek. Szegények. Szerintem életük végéig támogatni kellene őket.


A szavazásra vonatkozó rész. Egyetértesz a kormány döntésével, miszerint nem támogatják őket tovább?


aug. 26. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Talán.
Nem.
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Tudsz olyan embercsoportot, akikről ne tudnál egy lejárató videót készíteni?
aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.: Nem, de olyat igen, akikről csak azt lehet :D
aug. 26. 11:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez baromság. Mindig és mindenhol találsz olyanokat akik visszaélnek mások bizalmával, segítségével, ettől még nem kell az összes embertől megvonni a segítséget, csupán meg kell válogatni kinek segítesz ezután.

Még az első melóhelyemen volt úgy az egyik részlegvezető, hogy ragaszkodott ahhoz, hogy csak úgy mehet haza elmaradt műszak esetén árki is, hogy előtte biztosan hazaszólt. Mert korábban áramszünet miatt elmaradt egy esti műszak, simán hazavittek mindenkit a cégtől, aztán lett belőle 3 válás mert nem volt üres az ágy amikor a férj vagy feleség bele akart volna feküdni. És ez egy nagyvárosi üzem magyar dolgozói gárdája volt. Ugyanúgy egy mérnök barátunk is arra ment egyszer haza, hogy a felesége nem csak a kisfiukkal foglalkozik otthon, vagy az egyik szomszédommal tette meg a tanárnő felesége, hogy amíg a férj hétköznap másik városban dolgozott addig másik pali aludt vele az éjjel. Sorolni lehet napestig kit hogy és miképp csaltak meg. Akkor most egy magyar sem kaphasson semmit csak mert van köztük jó pár ilyen?

aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy a saját külföldre szorult népet akarod lejáratni nagyon dicséretes. Igazolod, hogy neked a hazád csak egy lakcím
aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.: Tanárnő felesége?

A megcsalásokról, amikről beszélsz, azok nagyobbik részt nők voltak?


Egyébként én nem akarok lejáratni senkit sem. Megteszik azt ők maguk is. Én csupán tényeket merészelek leírni, ez akkora nagy bűn? Nem lehet leírnom az észrevételemet, mert akkor utolsó sz@r ember vagyok? Én szégyelljem magamat, amiért hűtlenek, és ne ők?


"Akkor most egy magyar sem kaphasson semmit csak mert van köztük jó pár ilyen?" Mert a magyarok mit kapnak egyébként? Semmit! Vagy hol van az a hely, ahol ingyen szállást, ellátást adnak?

aug. 26. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:

#2: egyet nem tudnál mondani.


Mond: milyen érzés ennyire szánalmasnak lenni? Szoktál sírni miatta? Vagy csak folyamatos köpködéssel nyomod el az egészet?

aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként én nem akarok lejáratni senkit sem. Megteszik azt ők maguk is. Én csupán tényeket merészelek leírni, ez akkora nagy bűn? Nem lehet leírnom az észrevételemet, mert akkor utolsó sz@r ember vagyok? Én szégyelljem magamat, amiért hűtlenek, és ne ők?"

. Egy manipulatív videó alapján úgy állítod be, mintha mind ilyen volna, és ezt nem is tagadod. Akkor mit hisztizel?


"Vagy hol van az a hely, ahol ingyen szállást, ellátást adnak?"

. Hajléktalan szállón.

aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.: Akik a videóban vannak, az mind ilyen. Amelyik akart volna, az elmehetett dolgozni, bérelni albérletet, felépíteni egy normális életet, amire megvolt minden esélyük. A többi meg ott maradt betörőpalántát potyogtatni!
aug. 26. 12:10
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Abszolút elnyerték a szimpátiámat. Ezek háborús menekültek, támogatni kell őket.

Egyszerűen nem értem, hogy dönthet úgy a kormány, hogy egy háborús országban egyes megyék nem számítanak háborús övezetnek?! Még egy ilyen nyomorult kormány, mint a magyar, a világon nincs.

aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok menekült, aki idejön jobban él, mint a legtöbbünk. Mert nem a szegények jönnek ide - őket besorozzák. Tele van ukrán audival meg Mercedesel az ország. Szerintem ezeknek ne kéregessen tőlem a bank adományt, fizessen nekik az, aki ezt a háborút kitalálta!
aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!