Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől népszerű, meggyőző...

Mitől népszerű, meggyőző Magyar Péter? Milyen választási programot képvisel, ami kiemeli őt minden más politikai szereplő közül?

Figyelt kérdés
máj. 30. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Nem az az érdekes, hanem hogy megy és beszél. Nem taktikázik, hanem küzd. Média felületet szerez magának, és olyan dolgokat mond, amik megvalósíthatók és amiket az emberek akarnak is.


Az összes többi szereplő szinte teljesen eltűnt, mint szürke csacsi a ködben.

máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Program nem számít. Sőt, ha nincs, az a legjobb. Akkor nincs elvárás sem.

Az emberek, illetve nagy részük, sajnos úgy működnek, hogy nem tudnak önállóan döntéseket hozni, kell valaki, aki ezt a terhet leveszi a vállukról. Mert akkor azzal nekik nincs plusz dolog. Követniük kell valakit. Minél harsányabb, odamondóbb, karizmatikusabb egy ember, annál inkább feltételezik, hogy na ez odabasz, tudja a dolgát.

De ez inkább a politika pszichológiai oldala.

Fiatal, energikus, össze tudja hozni az embereket, nagyjából a valóságot kommunikálja.

De ez az én meglátásom. Ugye minden amit látunk, nézőpont, nem feltétlen a valóság.

Majd kiderül.

máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Akármi is a program, elkezdte lebontani a selejt ellenzéket, és csak így lehet előrébb jutni!
máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Egyes direktíva: Elpusztítani a gyurcsányi óellenzéket.

Kettes direktíva: Elpusztítani a fideszt.

Hármas direktíva: Végre normálisan kormányozni ezt a k országot.

máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Új. Az összes többi politikustól tudjuk, h mi várható (semmi), tőle még nem. A bizonytalan jó ezerszer jobb, mint a biztos rossz. Mondjuk ezzel sok magyar nem ért egyet, ez világos.
máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez egy rejtély, és persze komoly kritika a többi ellenzéki vezető felé.
máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
A fidesz tehet róla. Tudtam mindig is, hogy a szikra egy belső ember lesz, de arra nem számítottam, hogy a szikra egy valakinek a férje/felesége, arra számítottam, hogy az egyik kormánytag, aki leköszönőt már, de azt tudom, hogy nem ez volt Magyar Péter terve, hogy ő politikus lesz, hanem csak egy folyamat elindítója, de akkora volt már a válság, és az elégedettlenség a háttérben, hogy a Partizán interjú után százezer támogató üzenetet kapott, hogy ne hagyja abba, a magyarok támogatják őt, s álljon az élére. A hangfelvétel meg elég nagyot ütött, eddig is tudtuk, de ez egy nagyon erős megerősítés volt, de egy olyan országban ilyennek nem lesz következménye, amikor a alapító egyik tagja a legfőbb ügyész.
máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok, hogy lebont ő mindent, de mit hoz helyette?
máj. 30. 10:30
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Biztos nem szavazok rá.
máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

#8


Változást. Mondtuk.


Pl a KATA-t vissza.

máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!