Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Ukrajna és Oroszország...

Ha az Ukrajna és Oroszország közötti háború (Putyin és a NATO-vezetők jóvoltából) még a mostaninál is jobban bedurvulna, és emiatt Magyarországon beállna a szükségállapot/hadiállapot, akkor a magyar politika szereplői hogyan reagálnának a helyzetre?

Figyelt kérdés
Mindent elképzelhető dolgot megtennének a magyar emberekért, vagy fognák a sátorfájukat, és lépnének külföldre?

máj. 4. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Most is fennáll a "háborús veszélyhelyzet"
máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a NATO megtámadja Oroszországot (egy nem NATO állam miatt), akkor semmi sem kötelez minket, hogy beszálljunk a háborúba. A NATO egy védelmi szövetség.
máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Az megvan gondolom, hogy abban a pillanatban mint hadköteles férfi, nem léphetnéd át a határt. Ezt törvénybe iktatták. Szóval figyelj oda mit kívánsz!


[link]


[link]

máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:

Viktorta egyből elhagyná az országoot, Lavrov kutyája menne Puttyantóhoz nyalizni, a többi maradvány meg menne "Határon innen és túlra".

A zemberek meg oldják meg a dolgot, ahogyan akarják.

máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom elképzelni, hogy a front a magyar határhoz áthelyeződne. Az ukránok annál sokkal hamarabb békét kötnének. Ukrajna területe nagyon nagy. Ha Kiev elesne, akkor is vége lenne a háborúnak szerintem.


Ha miránk lőnének ki célzott rakétákat, támadó drónokat, akkor NATO segítséggel visszalőnénk.

máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!