Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti mivel vagytok...

Fideszesek, ti mivel vagytok elégedettek az országban, ha ezek mind csapnivalók?

Figyelt kérdés

Összeomlott:

- egészségügy

- oktatás

- vasúti közlekedés

- távolsági autóbusz-közlekedés

- vízellátás (sok vidéki és agglomerációs településen)

- szociális háló (lakhatási válság, kirívóan alacsony nyugdíjak stb.)

- forint (kirívóan magas infláció)


Összeomlás szélén:

- postai szolgáltatások (legalábbis vidéken)

- közbiztonság (rohamos tempóban romlik)


Aggasztó:

- csatornák állapota

- villamos hálózat állapota

- szemétszállítás


Tulajdonságok minden szektor, terület, amit az államnak kell fenntartania, biztosítania összeomlott, az összeomlás szélén van, vagy arra halad, de legjobb esetekben is a hatékony működést akadályozó defektekkel rendelkezik.


A közerkölcs és a morál is rég nem látott mélységekbe került.


Tulajdonképpen mi az, ami működik?


Mondhatnánk, hogy a Fidesz nagy előrelépést ért el az elektronikus ügyintézés terén, de a rendszerek egy része pont akkor omlik össze, amikor rendkívül fontos lenne a hatékony működés.



aug. 26. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szarkazmus nélkül mondom én is kíváncsi vagyok.......kíváncsi vagyok, hogy a fideszes szimpatizánsok milyen területekkel elégedettek, hogy továbbra is a ez a kormány működjön? Egyet mondok, ami szerintem is jól működik, az a családpolitika/családtámogatás, ez deal. Ha lehet, azt az "érvet" hogy nincs háború azt ne.... egy szint alá azért ne süllyedjünk le.
aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Összeomlott:


- egészségügy

Nem omlott össze. Én megyeszékhelyen élek, itt több választási lehetőség is van, ha szakrendelésre akarsz menni. Kórházban voltam betegként is, látogatóként is. Működik. Van olyan klinika, ami teljesen felújított, van, ami még nem. De az orvosi ellátás attól még működik.


- oktatás

Ez szerencsére már nem érint. De kisgyerekes ismerőseim közül senki sem mondott ilyet, hogy összeomlott volna.


- vasúti közlekedés

Vonaltól függ. Tőlünk már nagyon nehéz eljutni Budapestre is, pedig megyeszékhely.


- távolsági autóbusz-közlekedés

Ezzel nincs gond. Igaz, ritkán használom, de amikor kellett rendben volt. Rendesen járnak, nincs olyan késés, mint a vonatoknál.


- vízellátás (sok vidéki és agglomerációs településen)

Nálunk tökéletes. Inni is csapvizet szoktunk.


- szociális háló (lakhatási válság, kirívóan alacsony nyugdíjak stb.)

A nyugdíjakkal nincs nagy gond. Az utóbbi években nyugdíjba ment ismerőseim nyugdíja kb. annyi, mint a fizetésük volt. Annak gond, aki valamiért nem fizetett járulékot. Pl. minimálbérre jelentette be magát.


- forint (kirívóan magas infláció)

Ez az utóbbi kb. 4 évben nagyon durva. Iszonyatosan felment mindennek az ára, a fizetések meg nem nőttek.


Összeomlás szélén:


- postai szolgáltatások (legalábbis vidéken)

Nem használom.


- közbiztonság (rohamos tempóban romlik)

Nem romlik náluk.


Aggasztó:


- csatornák állapota

Nincs vele gond.


- villamos hálózat állapota

Nincs vele gond.


- szemétszállítás

Ugyanúgy működik, ahogy eddig, nincs gond.

aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne várj értelmes válaszra. 1. Gyurcsánynál is szar volt 2. Mindenki jól él, mert szombaton tele volt a Tesco parkolója.
aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert Gyuuuurcsááááány 🤣
aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Van egy élhető ország. Saját nemzeti külpolitikával. Nem fekszünk le egy nagyhatalomnak sem, mint az elmult 60 évben. A rezsi alacsony. Az állam szolgáltatja nem a multik


Az oktatás jó. Van minden évben 30%-os béremelés. Az egészségügy sem rossz csak lassú. Sokkal jobb a helyzet mint ami a dollármédiából jön

aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

"Összeomlás szélén:- postai szolgáltatások (legalábbis vidéken)"


Manapság mindenkinek van okostelója, netje. Otthoni vagy mobil. Mi értelme egy idős embernek papírokat viszegetni? Postára nem lesz szükség


"- közbiztonság (rohamos tempóban romlik)"


Nézd meg nyugíton. Minden héten van késes migránstámadás. Nem lehet este kimenni

aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Imádhatom Orbán Viktort. Másra nincs szükségem.
aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

@6 "Nézd meg nyugíton. Minden héten van késes migránstámadás."

Magyarországon is minden héten van késes támadás, ehhez nem kell migráns.

aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Mivel vagyok elégedett??

Pl az életszínvonal emelkedéssel, illetve a pénzügyi helyzetemmel,az otthon felújítási programmal, a külpolitikával, Szja - val, a magyar érdekek képviseletével...

A sok "összeomlott" pedig óriási túlzás....

aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
+ a könyvtárak is össze fognak omlani és az írógépszervízek is
aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!