Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisza párt szavazók: hány EP...

Tisza párt szavazók: hány EP mandátummal lennétek elégedettek?

Figyelt kérdés

jún. 9. 14:18
A kérdező szavazást indított:
6
7
8
9
Minimum 10
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Minimum 5, de 6 a reális
jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Merjünk nagyot álmodni, 7-8!! 🙂🙂
jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyivel.

De annak örülnék ha minél közelebb kerülne a fideszhez, persze nyilván szoros nem lesz, hiszen a fidesz behozhatatlan és tisztességtelen előnyben van.

Viszont ha egy új erős és egységes ellenzék képe kirajzolódna az szuper lenne. Igazából az EP jelöltek annyira nem is érdekelnek, nem is nagyon jut el az egyszerű hétköznapi emberhez hogy pontosan mit csinálnak ott,viszont ha tényleg be se kell járnia a Deutschnak akkor nagy jelentősége nincs.

jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy ez csak egy EP választás, de szerintem rég volt olyan párt, aki meg tudja ennyire szorongatni a Fideszt. A Tisza pártnak erre reális esélye van!
jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha demokratikus jogallamban élnénk akkor 11/11-et elvinne most
jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 képviselőt mondanak az okosok nekik, szóval, ha eggyel többet 7-et elérnének, akkor én már happy lennék. :) De a 6-tal is az vagyok.
jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 lett, maradhat én happy vagyok nagyon. :)
jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 7-8-ra gondoltam :)
jún. 10. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!