Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debreceniek és a bicskeiek...

Debreceniek és a bicskeiek tényleg elégedettek a fideszes döntésekkel vagy sok a “megvett” szavazat?

Figyelt kérdés
Akku gyárak, pedofil ügyek stb…

jún. 10. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Elégedettek.
Sok a “megvett” szavazat.
Egyéb.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Birkák..
jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, nekem semmi nem számít Bicskeiként. Megmondta Orbán Viktor, hogy aki nem rá szavaz az meghal a háborúban. Én nem akarok meghalni egy olyan háborúban amibe Karácsony Gergely meg Magyar Péter belevisz, ezért a BÉKÉ-re szavaztam.



(:DDDDDDDDDDDD)

jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy a mi városunkban a Fideszes jelölt 3000Ft-ért akart szavazatokat venni (nyilván nem ő személyesen, hanem civilnek tűnő emberkék, akik közölték, hogy szavazzunk xy-ra).


Nyilván nem lett nagy sikerük, mert teljesen beszopta a fideszes álcivil a választást :D

jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Bicske annyira a NER centrum, hogy Felcsút 10 percre van, tiszta időben a stadiont is látni és azt a bizonyos kisvasútat, rendszerint ide szokás meghosszabitani. Nincs olyan nem multicég a környéken -értsd, önkormányzati, állami, vagy magánvállalkozás-, ami nem NER-es kötődésű lenne. Aki végigmegy a környéken, annyi, de annyi ismerős cégért fog itt látni, mint szinte sehol máshol sem az országban és hozzá kell tenni, hogy a körzeti képviselő Tessely Zoltán is, finoman fogalmazva is erős ember, de, akár fogalmazhatnék úgy is, hogy az egyik vidéki alappillére a rendszernek. Ha itt veszit, akkor az a rendszer végét jelenti.

Debrecenben nem vágom, mi a helyzet, odáig nem látok el, de gyanitom, hogy hasonló okai vannak.

jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én debreceni vagyok, és alig ismerek valakit, akit fideszes, 1-2 birkát, amúgy sokan kifejezetten fidesz ellenesek.


Bàr, ha megnézed, a kb. 160 ezer szavazóképesből 40 ezren szavaztak összesen a fideszes polgármesterre. Nem egy nagy támogatottsàg, a baj az, hogy az összes többi sz*rik bele a választásokban "úgysem fog változni semmi" alapon.

jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én azt látom Debrecenben hogy egalább végzett a Fidesz és a Tisza. Nem tudom miről beszélsz. Ha indult volna Tisza polgármester ő nyert volna..
jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
A szavazók többsége nem támogatta Papp Lászlót. Csak szokás szerint többen marakodtak a koncon a másik oldalon, így úszott el a nemfideszes győzelem.
jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
5 En meg kulsos megfigyelokent vagyok debreceni... azt latom, hogy az egyetem hemzseg toluk. Ugyan nem hangoztatjak, de eleg megneznem a csopitarsaim es a tanaraim facebookjat, hogy miket/kiket lajkoltak. Az, hogy valaki mit mond, es mi a valos velemenye, sokszor nem ugyanaz. Sokan szegyenlik beismerni, hogy fideSSnyikek.
jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!