Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmidt Mária hogy számol el...

Schmidt Mária hogy számol el a fideszben azzal hogy a fia meleg lett? Miért nem mondja meg neki hogy ne csinálja ezt mert rá nézve kellemetlen és legyen normális identitása?

Figyelt kérdés

aug. 23. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tessék?
aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Én nem értem ezt, hogy egyszer azt mondjátok, hogy a melegek a genetika miatt melegek és köze nincs a neveléshez, máskor meg számonkéritek, hogy miért úgy nevelte a gyerekét, hogy meleg lett... Döntsük el melyik az igaz és akkor mondok véleményt...
aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező,

Ha beszélsz angolul, szánj 80 percet erre a linkre a hétvégédből:

[link]

aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2


A fóbiások fogják rá a neveltetésre, vagyis azok akik nem érzik jól magukat, ha pörgethetik a témát.

Őket lehet ezzel szekálni, mert helyből kiderül, hogy az álláspontjuk minimum ellentmondásos.


Amúgy Ungár Péter nagynénje (Ungár Klára) is a saját neméhez vonzódik, mint az köztudomású. Szóval a genetikának akár lehet is szerepe.

aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meleg akkor lesz valaki ha nem foliazzuk le a konyveket, Eurovíziós dalfesztivált es olimpia megnyitót nézünk!!!444
aug. 23. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


...és persze akkor, ha nem kordonozunk le egy nemzetközi kiállítást e Magyar Nemzeti Múzeumban, hogy korhatáros legyen.

aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így van, elnézést kérek hogy ezt lehagytam.!
aug. 23. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom csak trollkodsz, de amúgy senkit nem érdekel.


Őket csak az érdekli, hogy kormányon maradjanak.


Ezeket csak propaganda szintén nyomják, hogy lmbtq, mert az is egy nem létező, nem az egyénnel foglalkoznak.

aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem kéne hülyeségeket terjeszteni. Most szólunk neked, hogy inkább ne csináld.
aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért? Komolyan
aug. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!