Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ennyire elutasítják a...

Akik ennyire elutasítják a Tiszát és MP-t azok tényleg komolyan inkább fideszesek?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést mert erről álltalaban nincsen jó,de mégis érdekelne. Vagy esetleg DK?
aug. 21. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező,

Nem vagyok sem fideszes, sem dk-s, nem szimpatikus egyetlen párt sem. Én csak szimplán nem értek bizonyos dolgokat. Például nem értem, hogy ellenzéki emberek hogy a fenébe hisznek egy fideszes NER-lovagnak, aki pont lesz@rta az ország sorsát, amíg kapta a zsíros fizetéseket a NER-től. Az elmúlt 14 évben, amíg havi 4-5 milliót tett zsebre a semmiért, hogyhogy nem jutott eszébe ellenzékinek lenni? Miért csak akkor kezdett el lázadni, amikor már nem járt a zsé? Hogy lehet annyira elvakult valaki, hogy ez nem merül fel benne kérdésként? Az is érdekes, hogy azok kékfideszeznek a leghangosabban, akik 2022-ben lépten-nyomon bevédték az ellenzéki "összefogást", amelynek a legnagyobb frakciója a DK volt.

aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

"Nyílt titok, hogy Orbán már nem egyszer kórházig verte a feleségét"

Na, az ilyen hülyékért van újra és újra Fidesz-kétharmad.

aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

10:

"Nyílt titok, hogy Orbán már nem egyszer kórházig verte a feleségét, azzal nincs senkinek baja, de az közfelháborodást kelt, hogy MP állítólag megdobta nadrággal a feleségét."

Ez nem igaz. Annyira igaz, mint Orbán osztrák kezelése. Egy wordpress vagy valami hasonló oldalon kezdte el valaki. Utána már úgy hivatkoztak rá, hogy igaz, mert olvasták a neten. Még baloldali politikusok is elmondták, hogy ez egy szürreális pletyka.

Érdekes még soha semmilyen titkos fotó nem került elő Orbán feleségéről a híres kecskeméti kórházból. Ez régen még oké lett volna, de manapság már elképzelhetetlen. Ma már mindenhol van valaki, aki tuti felveszi azt, amit titkolni akarnak.

aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

#12, nem, azokért van 2/3, akik rájuk szavaznak...


Azért érdekes, hogy ha a vezéred van támadva, rögtön az a hülye, aki bármilyen kritikával illeti...

aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

#13, folyton folyvást derülnek ki szürreálisabbnál szürreálisabbnál dolgok, érdekes módon azokról sem volt korábban bizonyíték, és senki nem látott vagy hallott semmit. Ezek fényében én nem tartom elképzelhetetlennek.

Hogy Grazba jár agykúrkászhoz, még ha igaz is, nem érdekel. Ha van mentális baja, amit kezeltet, attól még lehetne jó vezető.

aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
8: Természetesen. Vegyük az idei évet. MP eddigi idei összes érdemi kijelentése hazugság volt (nem rúgták ki, nem lesz politikus, nem lesz pártja, nem megy Brüsszelbe, a kormány helikopteren menekül stb) Idén mi hasonlót hazudott OV?
aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#16 Nem lett béke.


Amúgy nem értem a fideszeseknek mi bajuk van a fideszes MPvel

aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
17: Orbán Viktor megígérte, hogy tuti béke lesz? Hol és mikor?
aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 Már azelőtt kijelentette hogy sikeres volt a békemissziója Putyinnál mielőtt kitört volna a háború. Kossuth rádiós nyilatkozaz kb. Két hèttel a háború kitörése előtt.


Egy ostoba felfuvalkodott nagyotmondó, de semmittevő hólyag, mint a szavazói többsége

aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
47%

19: Először is ez nem idén volt, és azt mondtam, hasonlítsuk össze az idei évet, hogy korrekt legyen az összehasonlítás. (MP nyilván hazudós volt már 2022-ben is, csak akkor a kutya nem tudott róla.)


De jó, nézzük meg 2022-t, mit mondott Orbán Viktor:


Orbán Viktor kijelentette: a helyzet komoly, a különbségek is jelentősek, ugyanis az orosz biztonsági igények - amelyeket már mindenki ismer - és a NATO-tagállamok készsége, hogy ezeket teljesítsék, messze vannak egymástól.


[link]


Hát én itt semmiféle tutira mondott békeígéretet nem látok.

aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!