Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ennyire elutasítják a...

Akik ennyire elutasítják a Tiszát és MP-t azok tényleg komolyan inkább fideszesek?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést mert erről álltalaban nincsen jó,de mégis érdekelne. Vagy esetleg DK?
aug. 21. 09:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*nincsen szó
aug. 21. 09:11
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen pszichopata, agresszív és hazug vezetője egyik másik pártnak sincs.
aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos igen
aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Nekem szimpatikus volt Magyar Péter, amikor megjelent...egy darabig...

Azt gondoltam,hogy a Fidesz javított verzióját próbálja próbálja létrehozni.Sajnos, tévedtem:


-Lajos Béla, mint felmerülő, támogatandó jelölt.Az illető önmagában egy red flag.Mindent képvisel, amit ellenzek

-Néppárthoz csatlakozás, ami rengeteg hibás EU-s döntésért felelős, mint legnagyobb EU-s frakció

-Kijelentette,hogy az ukránbarát politika nem lenne népesszerű, ezért inkább nem beszél ilyesmikről.

aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Fideszesek. Vagy kék, vagy narancs, de fideszes.
aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%

Fidesz vagy dk,komcsik. A fideszesek azonnal bevették a fideszes hazugságokat, szinte gyurcsányista lett MP számukra.

A dk meg komcsi, utál mindent, ami fideszes vagy magyar, normális, nemzeti. Szerintük meg MP még fideszes.

Sokkal több fideszes van, mint dks, ezért inkább fideszesek.

aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Szóval, aki elutasítja MP-t, az már azonnal Fideszes?

Miért nem lehet megérteni, hogy egyik sem jó. Látom, hogy gond van, de miért akarnék a helyébe olyat, aki semmivel sem jobb? Sőt!

Nem én tehetek róla, hogy egy olyan párt sincs, amivel tudnék azonosulni.

aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Ilyen pszichopata, agresszív és hazug vezetője egyik másik pártnak sincs."


Tételezzük fel hogy szó szerint ez így igaz ahogy írod. Tehát ezzel azt állítod hogy hazugabb mint Orbán Viktor?

aug. 21. 09:30
 9/23 A kérdező kommentje:
Hazugabb mint Viktor vagy akármelyik párt kádere?
aug. 21. 09:31
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

#2, ezek a dolgok miben nyilvánultak meg?


Én csak azt látom, hogy teljesen jogosan kritizálja a fideszt (meg amúgy az összes többi hobbipártot), erre pedig az a válasza a fidesznek, hogy személyében támadják.

Nyílt titok, hogy Orbán már nem egyszer kórházig verte a feleségét, azzal nincs senkinek baja, de az közfelháborodást kelt, hogy MP állítólag megdobta nadrággal a feleségét.

Orbánnak egyébként saját bevallása szerint van skizo hajlama, de az megintcsak nem zavarja a fideszeseket, de MP már diagnosztizáltak van a KESMA által, úgyhogy ő pszichopata.


Szerintem sem tökéletes MP, de valahol el kell kezdeni. És ha vele lehet elkezdeni a fidesz leépítését, akkor vele kell kezdeni.

aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!