Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van az augusztus...

Mi értelme van az augusztus 20-i tüzijátéknak?

Figyelt kérdés
Oké értem hogy szép ,de tényleg ez a legfontosabb amire sok milliásrdot el kell szórni? Szerintem nincs mit ünnepelni. Egy diszkrét fényjáték is megtenné
aug. 20. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez jó szar volt… felénél kikapcsoltam.
aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehetne végre lecserélni a Himnuszunkat valami normálisabbra? Annyira, de annyira egy szar.
aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
#30 Gratula ismét győztetek 😃 Csak nehogy véletlenül kórházba kelljen kerülnöd. Akkor a 38 fokos kórteremben majd visszaemlékezhetsz hogy milyen csodás volt ez a perces műsor 15 milliárdért 😎😎
aug. 20. 23:07
 34/61 anonim ***** válasza:
68%
#33 Ő sose fog kórházba kerülni, mert megmondta Kásler, hogy pár imával a rák is eltűnik.
aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
#33 Milyen 15 milliárd? A teljes 20-ai ünnepség reggeltől estig, az összes műsorral, tisztavatásostól, műsorostól, gripenestől került ennyibe. A tűzijáték kevesebb mint 3 milliárd volt. Összehasonlítás képpen, a székesfehérvári Sóstói Stadion felújítására elment 14 milliárd forint, ebből kijön majdnem 6 tűzijáték. Egyetlen stadion felújításából. Miért ez az egy esemény szúrja ennyire a szemeteket?
aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
43%
#35 Hatalmas tévedésbe vagy: 15 milliárd csak a tüzijátk volt, az összes többi program az plusz pénz. ;)
aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
0%

"Hatalmas tévedésbe vagy: 15 milliárd csak a tüzijátk volt, az összes többi program az plusz pénz. ;)"

[link]

"Nettó 1 milliárd 893 millió 839 ezer (bruttó 2 milliárd 390,5 millió) forintos keretszerződést írt alá az állami Nemzeti Rendezvényszervező Ügynökség Zrt. a Lounge Event Kft. és a Visual Europe Zrt. kettősével március 11-én az Államalapító Szent István ünnepe alkalmából tartandó tűzijáték rendezvényszervezési feladataira"

Te honnan szeded ezt a 15 milliárdos baromságot?

aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
41%
#37 Még jó, hogy nem azok a cégek szervezték a tüzijátékot. :D
aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Mindegy is a lényegen nem változtat 😃
aug. 20. 23:26
 40/61 anonim ***** válasza:

"Még jó, hogy nem azok a cégek szervezték a tüzijátékot"

Hanem?

aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!