Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van az augusztus...

Mi értelme van az augusztus 20-i tüzijátéknak?

Figyelt kérdés
Oké értem hogy szép ,de tényleg ez a legfontosabb amire sok milliásrdot el kell szórni? Szerintem nincs mit ünnepelni. Egy diszkrét fényjáték is megtenné
aug. 20. 20:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
71%
Hogy a borzsuá elit unokái jó szórakozzanak a puccus budai villából.
aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem a pórnépnek szól. NERék ebből is többszörös hasznot lopnak, mint mindenből.
aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
27%
Minden évben van tüzijáték. Ha hiszed, ha nem a DK idejében is volt. Még a kommunizmusban. Nemzeti összetatozás érzését erősíti. Neked nincsen nemzet tudatod? Azt is ápolni kell ám
aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
58%
Az eső, akinek pénze otthon fürödni az most megteheti ingyen teljesen!
aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
82%
“ Nemzeti összetatozás érzését erősíti.” - na, a bemagolt kormánypropaganda elő is került. Orbán gazdád most adja el kínaiaknak és oroszoknak az országodat, úgy, hogy egy kis filippinó vendégmunkásokkal is tarkítja a népet, az mennyire a nemzethy összetarthozás része?
aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
#3 Igaz régen is volt ,de úgy hogy üres az àllamkassza, àllamadósság az egekben, kórházi àllapotok stb megrendezik európa (vagy a vilàg?) legnagyobb tüzijátékàt hát csak gratulálni tudok 😃😃
aug. 20. 20:35
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
#6 Nekem nincs nemzeti tudatom a fidesz alatt, ugyhogy az én adómat adják vissza, te pedig fizess duplát bele. A 2 millió fidesz szavazó állja a 15 milliárdos tűzijátékot aztán élvezkedjetek rajta.
aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlatilag aprópénz, és ez az egyetlen alkalom, amikor Magyarországon normális tűzijáték van. Bármilyen meglepő, léteznek olyan emberek akiknek ez tetszik, és szeretik nézni, hallgatni. Attól még hogy neked nem tetszik, más élvezheti. Én sem akarom elvenni a te szórakozásod, pedig pl. színházak és a foci támogatására is baromi sokat költ a kormány, engem pedig egyik sem érdekel.
aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
A csordaszellem
aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
73%

"Gyakorlatilag aprópénz"


Ebből az aprópénzből Magyarországon az összes kórházat klimatizálhatták volna. És pár tekercs WC papirra is futotta volna.

aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!