Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek mi lehet a...

Magyar Péternek mi lehet a reális cél 2026-ban ?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy akkor még kormányváltás nem lehetséges , ellenben a 2/3-ot meg tudja szüntetni. Mások mit gondolnak ?

aug. 19. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Vagy kormányváltás, vagy semmi.

Nem lehet más cél.

aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

ma 22:45


majd meglátod. a riportok semmit sem érnek. ugyanez volt 2018 előtt a Jobbikkal. Mindenki odáig meg vissza volt, hogy majd rájuk szavaz mindenki. Aztán jött a pofára esés. Magyarral ugyanez lesz. csak az lesz a következő, akit Orbán akar. mar rég nem a nép dönti el.

aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vona magyar gárdás szélsőjobbos előélete sok választónak nem tetszett.

Kérdés hogy Magyar Péter fidesz közeli múltjától mennyire fognak eltelkinteni a választók. Az eddigi eredmények alapján jó pozíciókkal indul. Jobbal mint Vona.

aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 árokpart ***** válasza:
0%
12-es Viszont a Jobbiknak nem volt olyan témája ami szó szerint az életünket érintheti. Bárki és bárkinek a hozzátartozója kerülhet kórházba. Senki sem szeretné fenntartani azt az állapotot, hogy ha netán bárkinek a hozzátartozója a kórházba kerül akkor rettegnie kell, hogy lehet, hogy utoljára beszélt vele még akkor is, ha nem is nagy betegséggel megy be, mert netánelkap egy fertőzést és nincsen fertőtlenítő. A rettegés és a félelem szokta a magyar lakosságból mindig kihozni a változtatásra való igényt. 2018-ban még ezeket a dolgokat nem tudtuk így nem is féltünk és a Jobbik mégcsak hasonló témával sem állt elő. Mellesleg 2018-ban még jólét volt az országban, mostanra meg a csuda tudja, hogy hány megszorításokon vagyunk túl. Ha ezek összeadódnak az simán változást jelent.
aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy a gatyája átlátszó legyen és dudorodjon a p...e!
aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10: Nem nagyon vettem észre, hogy felkapta volna a fejét. Sír, hogy 32 fok elviselhetetlen, LOL.
aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 árokpart ***** válasza:
16-os Jó két-három nap alatt még lehet, hogy nem érezni, ráadásul hosszú hétvége van. Annak idején pl. 2006-ban a Gyurcsány csomag ellen sem már másnap kezdtek el tiltakozni az emberek.
aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem aztán mindegy, ki mit hisz, de az elmúlt 14 év tapasztalata nem éppen azt mutatja, hogy bárki megtöri a 2/3-ot...pláne nem egy volt fideszes... meg aztán mi a garancia, hogy ő betartja az igéretét? az, hogy szépen szónokol, meg programot ír? ezt csinálta Orbán is, azt hova jutott a végére... nem vagyok mai csirke, hogy az ember lássa: egy politikus sem az emberekért van. Aki igen, és tenne valamit, azt elnyomják.
aug. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Magyar Péter és a Tisza meltett ott van az ország háromnegyede. És ez nem ábránd, ez kőkermény magyar valóság. Mit gondolsz, miért tűnt el hosszú időre Orbán? Majdnem gutaütést kapott, amiért az unió keményen kiosztotta "béke" miatt, aztán jöttek az ukránok és romba döntötték a hatalmas orosz katonai erőről szőtt álmait!
aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ja, most ott van, de meddig... amikor majd az ikszet kell behúzni, érdekes olyankor mindenki azt mondja, hogy én persze nem a fideszre szavaztam:D aztán kijön 1.3 millió a fideszre:D ne ábrándítsátok magatokat, ez a lendület nem fog kitartani a választásokig, a fidesz úgy be van betonozva az ország minden szegletébe, mint egy rossz vírus, amit kiirtani szinte lehetetlen. volt rá 14 évük...Magyar meg semmivel se jobb, mint a '98-as Orbán, kb ugyanazt csinálja.
aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!