Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aug. 20-án ünneplés lesz vagy...

Aug. 20-án ünneplés lesz vagy tüntetés a kormány ellen?

Figyelt kérdés
Mi lesz mert en nem tudom

aug. 19. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
He?
aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen = unneples


Nem = tuntetes


Bocs ezt elfelejtettem odairni.

aug. 19. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyik sem. Maradnak otthon az emberek, mert meleg van.
aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
A kettő miért zárja ki egymást? Vagy hol? Kik között?
aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Hat erdekes lenne ha kimegy sok/viszonylag sok ember unnepelni csak ott allva melletuk meg tuntetnek. Mert ilyenkor nevezetes helyeken szoktak unnepelni, beszedet tartani a Dob utca 3 ban a himnusz utan meg ilyenek. Picit kizarja egymast, de igazat adok neked, nem zarja ki mert ha egy resze ket kulonbozo hely akkor oke.

aug. 19. 09:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meleg van otthon maradok,jó előre behűtök majd néhány Drehert.

Megiszom a drehert este majd maszturbálok egyet, utána pedig megyek aludni.

aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Igen ilyesmire gondoltam egyebkent. Mindenki leszar mindent, senki nem tesz semmit, max amikor foci meccs van. Na akkor kimegy mindenki. De kormany ellen? Megyek fingani a WC-be.

aug. 19. 10:03
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

1: Ne állítsd már be úgy, mintha a tüntetésre járással tennél valamit. Tüntetéssel még nem döntöttek meg autoriter rezsimet, ez csak demokráciákban jó bármire is. A tüntetések szerepe a NER-ben a gőz kieresztése.


2: Amúgy sem augusztus 20-án kell tünteni, talán ez az egyetlen nemzeti ünnepünk, ami nem túlterhelt megosztó politikával, bármennyire is igyekszik minden évben a sok idióta ezt is elrontani a tüzijáték-nyafogással.


+1: Legközelebb olvasd már el a kérdést és a rá adott válaszaidat, mielőtt elküldöd.

aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt mondom, hogy a kettő nem zárja ki egymást. El tudok képzelni jópár olyan marginális liberális Orbángyűlölő fanatikust aki bevállalja a vergődést 40 fokban. A tiszáról nem gondolom hogy szervezne bármit is, szerintem aug 20.-án az államellenes tüntetés kontraproduktív.
aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Napok óta minden este esik.

Szerintem el lesz halasztva.

aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!