Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon tiltják be az...

Árokpart kérdése:

Milyen alapon tiltják be az iskolákban a mobiltelefonokat mikor ez már szinte alkotmányellenes? Ha lenne tüntetés ez ügyben szervezve akkor elmennél rá?

Figyelt kérdés
Különösen furcsa, hogy ez az egész dolog kimondottan a mobiltelefonokra van kihegyezve éskizárólag az olyanra amelyik hangot és képet rögzít. Nemcsak emiatt kellene szerintem tiltakozni, hanem ez már egy szimbólum kezd lenni az élet minden területén, hogy ahol vannak visszásságok és esetleg felveszik telefonnal, hogy baj van az adott szakterületen, akkor ennek hatására nem arra törekszenek, hogy gyorsan egy olyan reformtervet készítsenek, amelyik hatékonyabbá és jobban működővé és állampolgárbaráttá teszi az adott szakterületet, állami ellátórendszert, hanem helyette elkendőzik a problémát. Miért nem tud a kormány már minket emeberként kezelni és kiállni, hogy emberek az állami ellátórendszert rendbe kell tenni és emiatt most egy kicsit otthon visszább kell venni az igényeket, hogy az állami ellátórendszerek hatékonyan és jól tudjanak működni. Mert hiába jó a háztartásoknak, hogy ha otthonról el kell menni és bármelyik állami ellátórendszert igénybe kell venni, akkor már az ember legszívesebben inkább elfutna. Két éve hevesen tiltakoztam a rezsicsökkentés csökkentése miatt, de már azt mondom, hogy nem volt rossz lépés, mert a 2023-as év egy kicsit kezdett öregéből hatékonyabban működni. Szerintem tovább kellene lépni az állami ellátórendszerek hatákonyabbá tételének érdekében, hogy végre ebből a foyltásból egy kicsit fellélegezzünk.
aug. 9. 20:51
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem alkotmányellenes.


Nagy Britanniában már megtették.Nem tüntetett ellene senki.

aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
35%

Ez mennyire komoly információ?

Valóban betiltják? Vagy csak egy felvetés?

aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
52%
Én tanár vagyok. Tudom, látom. Ideje volt. Elbutulnak a sok játéktól a gyerekek. Nem tanulnak, butulnak tőle. Nem figyelnek órán sem már
aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
59%

Amikor én voltam általános iskolás, középiskolás, akkor is tiltották az iskolák.


Sokra nem mentek vele, mert akkor is bevittük.Volt, akitől elvették és nem akarták visszaadni.Szülő bement lecseszni a tanárt,hogy magántulajdonhoz való jogot akar korlátozni, amire nincs az iskolának joga.

aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
2-es Ma lett közzétéve róla a kormányrendelet sajnos.
aug. 9. 20:58
 6/49 anonim ***** válasza:
35%
Amikor az apán tanár volt a kvarcjátékokat elvette és év végén nyáron adta vissza. Addig én játszottam velük😊😋
aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Szeptember első napjaira meg kellene szervezni egy természetesen hivatalosan bejelentett demonstrációt ez ügyben a Parlement elé. Mert ma mégcsak az iskolákban veszik el a telefont, a kórházakba sok helyen már korlátozzák ls szép lassan ha így haladunk akkor az alkotmányos jogainknak is annyi lesz. Akkor soha nem lesz olyan színvonalú, polgárbarát állami ellátórendszerünk mint amilyet a rendszerváltáskor szerettünk volna, hasonlót mint a fejlett országokban.
aug. 9. 21:09
 8/49 anonim ***** válasza:
59%
Az Alkotmány melyik pontjával ellenes?
aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
60%
Én mellette tüntetnék, ha lehetne.
aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ilyen az alkotmányban hogy minden kölköt megillet az iskolában a mobiltelefon használat. Egyébként a legmesszebbmenően helyeslem. Már kétezerben be kellett volna tiltani, mert már akkor kezdett terjedni.
aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!