Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arró ,hogy...

Mi a véleményed arró ,hogy Magyarország előregedő társadalom?

Figyelt kérdés

#Magyarország #politika #Előregedő társadalom
aug. 18. 19:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

10-es

Én csak az emberek primitívsége miatt mennék el.

Engem a fizetés nem érdekel ill ingatlan árak sem.

aug. 18. 21:50
 12/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
31%
Mivel az ország túlnépesedett, jó, hogy öregszünk és fogyunk. Majd helyrebillen, ha itt az ideje.
aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

12-es

Szerinted magyarország területe földrajzilag végülis hány embert tud eltartani jó létben?

aug. 18. 22:05
 14/25 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
A Wiki szerint jelen életmódunk alapján kb. 7 millió lakosnak kellene lennie.
aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Én csak ezt találtam

Népességváltozás

Magyarország népessége kb. 1980 óta folyamatosan csökken. A KSH előrejelzése alapján a 21. század közepe után 9 millió fő alá, majd a század végére 8 millió fő alá csökken.[125] Más előrejelzések alapján a század végére 7 millió fő alá csökken.[126]

aug. 18. 22:12
 16/25 A kérdező kommentje:

Igazság szerint a magyarság megérdemli ,hogy eltünjön a föld felszinéről.

Én örülök neki ,hogy a pusztulás felé járnak.

aug. 19. 00:08
 17/25 A kérdező kommentje:
Amilyen emberek vannak mostanság szabadlábon én azt mondom ,hogy öregedjen addig amíg elnem tünnik.
aug. 19. 00:08
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ausztria kb ugyanakkora mint MO, ugyanannyi lakossal és 3x jobb az élet... ők hogy tartják el magukat?


Lehet hogy nem tanulatlan, krumpliért szavazó tuskó a fél ország?

aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 kürtőskalácska ***** válasza:
100%
Engem zavar de olyan szempontból engem nem érint mert van ingatlanon olyan munkám van ahonnan nem rúghatnak ki( mert az enyém) és jól is keresek.
aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19-es

Engem nem zavar.

Érinteni érint ,mert én sem fogok családott alapítani nagyon maximum egy barátnő.De ez csak maximum.

Munkahelyemről kirughatnak sőt ki is rugtak már egy párról ,de ez csak engem még lazábbá tett.Egyébbként sem foglalkozok semmivel sem ,de ezek után még ennyire sem érdekel.

aug. 19. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!