Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan weboldal, facebook...

D-Mano kérdése:

Van olyan weboldal, facebook oldal, videocsatorna, fórum vagy hasonló, ahonnan megismerhető a külföldiek véleménye egy-egy magyarországi aktuálpolitikai történésről?

Figyelt kérdés

Már az is valami lenne, ha külföldi újságírók cikkeit olvashatnám a témákban, de a legjobb lenne, ha külföldi átlagkommentelők véleményét is megismerhetném.

Régebben próbálkoztam a Reddit-tel, de akkor 90%-ban magyar emberek irogattak ott angolul. Google-lel is próbálkoztam, de nehezen találok releváns találatokat.

Most aktuálisan az érdekel a legjobban, hogy a többi európai (akit érdekel a magyar politika) miként látja a Magyar Péter jelenségst, mi a véleménye a magyarországi EP választások eredményéről.



jún. 19. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, mert nem hiszem, hogy ennyi külföldit érdekelne, hogy mi folyik a magyar politikában. Ez most olyan dolog, az átlag magyart például mennyire érdekli, hogy mi történik az albán, bolgár vagy görög politikai életben?
jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy valószínűtlen egy olyan oldal léte, ami csak Magyarországgal foglalkozik. Inkább ilyen összeurópai dolgokkal foglalkozó platformban reménykednék, ahol a magyar politika IS megjelenik.

Ha pl. euronews-zal próbálkozom, hiába írom be angolul a témát, a magyar euronews-os cikkeket dobja ki a google...

jún. 19. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehát akkor pofonegyszeű! Az euronews.com-on beírod a keresőbe egy magyar politikus nevét. Nekem az Orbánra kiadott róla és Magyar Péterről szóló angol nyelvű cikkeket is.
jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt vedd figyelembe, hogy ilyen esetben nem a külföldi átlagpolgár, hanem a külföldi, Magyarországgal foglalkozó újságíró véleményét tudod meg.

Persze a külföldi átlagpolgár meg ebből tájékozódik, az igaz.

jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!