Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő múlva lehetne...

Mennyi idő múlva lehetne normálisabb élet Magyarországon, ha a TISZA nyerne 2026-ban?

Figyelt kérdés
Mennyi idő lenne helyrehozni azt, amit a Fidesz 14 év alatt tönkretett, szétlopott, lezüllesztett?

aug. 16. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
+ Az a TISZA aki fennen röhögött az EU-s kamu állásokon, mert az lehúzza az adófizetőeket magas fizetésért majd meg is ígéri, hogy ő ilyenre nem megy, mert etikus. Végül beül oda !? 😂🤣
aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok idő múlva, és akkor sem közelítenénk meg Ausztriát, hanem csak egy Csehország szint lenne a max amit elérhetnénk a kedvezőtlen geopolitika miatt.


Ha jól akarsz élni még ebben az életben, akkor ki kell költözni Nyugat-Európába, ahol már most jólét van. Kész, nincs mese. Nincsenek csodák, a Tisza se hozna csodát. Én kiköltöztem, életem legjobb döntése volt. Ez most a legjobb lehetőség, ami ennek a generációnak megadatik az EU-val, a szabad munkaerő vándorlás lehetősége. Ez az ami a kommunistáknak nem adatott meg, de nekünk igen.

aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 árokpart ***** válasza:
72%
10-es Jézus Isten!!!!!!!!
aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

"de az ország lehetőségeinkhez képest toppon vagyunk"


Hát, tudod.. lehet. Ha ez igaz, nagyon alacsonyak a lehetőségeink.

aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális élet alatt, mik az elvárásaid?
aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Például ha a Tiszát visszaszabályoznák.
aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!