Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz Magyarorsz...

Tényleg olyan rossz Magyarországon élni mint ahogy azt mondják?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik a kérdés de nem tudok szinte semmit a magyar politikáról. Amerikában születtem és a szüleim is már ide születtek, még sosem jártunk Magyarországon. A nagyszüleim pedig 60-as években költöztek ki így ők se tudják mi folyik ott az elmúlt 60 évben. Bár sokszor hallottam Gyurcsány így, Orban úgy de ez nekem még mindig nagyon homályos.

aug. 8. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Amerikából is sokan költöznek ide.


[link]

aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Igen és ez mind a fidesznek köszönhető

Az egész oktatást és egészségügyet lerohasztották.

Kiröhögik a haldokló korhazi betegeket.

Simán elvan náluk nézva ha valaki pedofil.

És a folymatos gyűlöletkeltés, propaganda.

aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Egy közeli rokonom az elmúlt hónapokat kórházban töltötte, így most elég jól bele láttam hogy milyen is a magyar egészségügy 2024-ben. Összességében egy rakat fekália. Egyes kórházi osztályok úgy néznek ki mintha Ukrajnában lenne, ezen felül maga az ellátás kritikán aluli részben a szűkös anyagi keretek részben a demoralizált dolgozók miatt. Nagy tisztelet azon kórházi dolgozóknak akik helyt tudnak és akarnak állni manapság.

Egyszóval ha gyakori orvosi kezelésre szorulsz ide ne költözz, mert irr kórház gyakorlatilag nincs csak hullagyár.

aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Demoralizált, rosszléti szar ország, ahol már rosszabb az élet mint Romániában. És csak megy lefele a lejtőn.

Én 3 éve költöztem el onnan Ausztriába, életem legjobb döntése volt.

aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan az a sz*r van most is, mint Gyurcsány alatt, csak a mostani kormányzás más miatt sz*r. Most kórházba ne kerülj, mert katasztrófa, ami ott van, a fiataloknak pedig annyi jövőképük sincs itthon, mint Gyurcsány alatt. Mondjuk ez nem meglepő, azután Orbán munka alapú társadalomról beszél.
aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért ezért a társadalom egymással szembeni intenzív nem éppen civilizált viselkedéshulláma is sokat tett.
aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha szereted a matekot, szeretsz számolgatni, hogy a kevéske fizetésedből kaját vagy ruhát vagy gyógyszert vegyél-e vagy inkább a rezsit fizesd ki hogy ne kössék ki a vizet gázt villanyt, akkor bátran gyere Magyarországra.
aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez nyilván attól függ mennyit keresel 😃 azért gazdagnak lenni nagyon jó Magyarországon. Amúgy a politika nem fog érinteni, max a fidesz tolja az arcodba az ostoba propagandát. Bár ezt amerikai lobbiszervezetek is megteszik.

Ha nincs jó keresetet akkor együtt kell élned az akadozó egészségügyi, tömegközlekedési szolgáltatásokkal, az ósdi és lassú bürokratikus rendszerrel és sokszor nemcsak az szarakodik veled ami állami, hanem ami privát kézben van. Szóval " itt kell élned hogy elhidd" alapon sok magyar már immúnis ezekre, szóval boldogan tudnak élni. De amerikaiként magyarországra költözni egy csalódás lesz.

aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Minden szempontból rosszabb mint a kommunista diktaturában.
aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Más a történelem, kultúra, mentalitás, mint Amerikában és szegényebb vidék.

Ezzel együtt azért élhető, hasonló, mint más balkáni, környékbeli országok, Horvátország, Szerbia, Szlovákia, Románia, Bulgária, Észak-Macedónia, hasonló problémákkal.


Nem vagyunk bevándorlási célpont, inkább elvándorolnak az emberek.

aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!