Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz Magyarorsz...

Tényleg olyan rossz Magyarországon élni mint ahogy azt mondják?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik a kérdés de nem tudok szinte semmit a magyar politikáról. Amerikában születtem és a szüleim is már ide születtek, még sosem jártunk Magyarországon. A nagyszüleim pedig 60-as években költöztek ki így ők se tudják mi folyik ott az elmúlt 60 évben. Bár sokszor hallottam Gyurcsány így, Orban úgy de ez nekem még mindig nagyon homályos.

aug. 8. 21:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem jó itt élni, egyetlen negatívum hogy egyre több a cigo.
aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%

Nézőpont kérdése. A “nyugati világhoz” hasonlítva eléggé lecsúszóban van az ország jó ideje sajnos.

Viszont ha már világszinten nézzük, az emberiség alsóbb 80%-a örülne ha ide született volna és itt élhetne. Magyarország a jóléti országok felső 20-25%-ba simán benne van még jelenleg is.

aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Határmenti szlovákiai magyarként a családdal rendszeresen jártunk át Magyarországra. Egy egyszerű idővonalban a megfigyeléseim:


1990-es évek vége, 2000-es évek eleje (gyerekkorom): Magyarországon a termékek jobbak és olcsóbbak voltak, mint Szlovákiában.


2000-es évek vége, 2010-es évek eleje (kamaszkorom): a termékek ára és minősége kb. egy szinten volt.


2015 után: a termékek ára a Szlovákiaihoz képest magasabb, a minősége alacsonyabb.

aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!