Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz-kdnp kormány miért...

A fidesz-kdnp kormány miért hirdeti orrba-szájba, hogy 14 év alatt voltak kórházfelújítások?

Figyelt kérdés
Az épeszű magyar átlát a szitán! Még jó, hogy 14 év alatt voltak felújító beruházások! Felháborító! Legközelebb azt hirdetik a mi pénzünkből, hogy a Fidesz alatt a magyar családok kaptak levegőt?

aug. 16. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert a magyar embereknél ezzel a ... propagandával csodákat lehet elérni.
aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt hazudjátok, hogy nem voltak, meg romokban van stb.
aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

#2

Voltál kórházban?

Láttál várólistát?

Hány beteg jutott egy ápolónőre?

Az az ápoló aki 18 órakor befejezte a műszakot, mikor jött legközelebb?

...

aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Az elmúlt 14 év ellenzéke töketlen megalkuvó szardarab volt.

Ám Magyar Péter szinrelépésével a fidesz összes hazugsága nyilvánvalóvá vált.

Látod, miféle csodát tehet egyetlen ember is?


Áradjon a TISZA!

aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

#4

Ne áradjon! Ne írj hülyeséget!

aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
3: Voltam. Nem volt romokban. Ellenkezőleg. Amúgy meg bocs, nem én készítem a nővérek beosztását. Viszont tudom, hogy többen vannak, mint 2010 előtt, lényegesen jobb fizetésekkel.
aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Akkor örüljél nagyon!
aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
hogy a sok birka bégessen
aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

19:12

Kiegészíteném, amit írtál. Nem csak az elmúlt 14 év ellenzéke, hanem az elmúlt 14 év kormánya, és elsőként az elmúlt 14 év fidi-kdnp szavazói... Főleg az elmúlt 14 év fidi-kdnp szavazói... hiszen nem az ellenzék választotta meg magyar történelem legalkalmatlanabb, legmagyarrllenesebb kormányát. Nem egyszer véletlenül, hanem négyszer (!)

aug. 16. 19:52
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Én meg azzal egészíteném ki, hogy nézz utána, hogy 14 év alatt tényleg nem volt kórháfelújítás vagy mégis volt? Te tényleg azt hiszed, hogy EGYETLEN EGY FELÚJÍTÁS sem történt az elmúlt 14 év alatt? Mégis melyik bolygón éltél eddig. Az egészségügy problémája nem az elmúlt 14 év óta létezik, az mindig is volt van lesz. Nemcsak nálunk.
aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!