Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek megérdemlik, hogy...

Fideszesek megérdemlik, hogy Magyar Péter legyen a miniszterelnökük?

Figyelt kérdés
Vagy akiknek jó a 14 éve tartó hanyatlás, elköltözhetnének a balkánba?

aug. 16. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Meg sem érdemlik.
Kéne nekik egy külön balkáni rész, ahol imádkozhatnak tovább Orbánhoz.
Nekik is jár egy esély.
Egyéb.
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Egy marék homokot érdemelnek.
aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Eddig nem volt potens választási lehetőség.
aug. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Akkorát hanyatlotunk hogy reálértéken háromszor annyit keresek ugyanazzal a munkával.
aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Eddig nem volt normális ellenzéki párt. Sőtt, Magyar Péter elárulta azt is, hogy a DK, MHM mind szatelitpártok. Akkor a te logikád alapján válaszolok:

- sokan azért szavaztak eddig a Fideszre, mert nem volt normális ellenzéki párt

- sőtt, ha eddig is a Fideszes szavazók ellenzéki pártokra szavaztak volna, akkor most nem egy Fidesz szatelit párt lenne az ország élén?


Erről a helyzetről nem feltétlen a Fidesz szavazók tehetnek, hanem az, hogy éveken keresztül nem volt normális ellenzéki párt. Gondolkodj ezen!

aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert szerinted az eddigi ellenzéki pártok normálisak voltak? Én azokon a Fidesz szavazókon csodálkozok, akik Magyar Péter megjelenése után is még a doktorminiszterelnökurat támogatják. Na azok már jobban tehetnek a kialakult helyzetről.
aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a boltban és szolgáltatásokért is háromszor annyit kell fizetni, mint néhány éve!

A béreket pedig nem mindenkinek háromszorozták meg! Bár az tény hogy Orbán a saját fizetését a “vezetése” alatt 1,5 millióról 6,5 millióra emelte.

aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A Fideszeseknek is jobb életkörülményeik lesznek, ha a Tisza párt lesz kormányon. :) Majd meglátják.
aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

#6 Tisztában vagy a reálérték jelentésével?


Nem szavaztam a fideszre

aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Hajrà fidesz, hajrá magyarok!!
aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem korábban -előző kormányok idején- komoly gond volt a rezsi kifizetése, sokszor csúsztam vele, pedig mindenen nagyon spóroltam. Jó pár éve nincs ilyen gondom, sőt akkorát "hanyatlottam", hogy vésztartalékot tudtam képezni, és gond nélkül szereltettem be a klímát. És már nem kétségbeesve spórolok, csak takarékosan élek.

Magyar Péterről viszont szívesen lemondok, nem azt érdemeljük.

aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!