Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazókat nem zavarja,...

Fidesz szavazókat nem zavarja, hogy a kormány a kórházakban lévő 35-39 fokkal, a legkiszolgáltatottabb betegekkel szúr ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Vagy a fidesznek az a nyerő, ha nem kell utánuk már nyugdíjat fizetni?

aug. 15. 22:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
24%
#21 Miért gondold azt hogy egy iskolázatlan vidéki nyugdíjas nem hiheti azt, hogy neki akkor majd több jut, ha a nyugdíjasok egy része meghal? Természetesen nem csak iskolázatlan vidéki nyugdíjasok a fidesz szavazói, de én most történetesen elsősorban pont őrájuk gondoltam.
aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
68%

"A te szarkazmusod viszont egyèrtelműen valamilyen erős érzelmi reakcióról tanúskodik, amit valószínůleg az igazság kimondása okozott."


Már miért okozott volna? Nem is élek az országban, de a kommented azt sugallja, hogy egyböl betettél a "ti" skatulába, azaz az általad gyülölt fideszesek közé.


Ugye tudod, hogy nem a legintelligensebbekre jellemzö a fekete-fehér (bináris, egy biten, ahogy tetszik) gondolkodás?

aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
17%

#29

"A te szarkazmusod viszont egyèrtelműen valamilyen erős érzelmi reakcióról tanúskodik"

Miért gondolod, hogy egy szarkasztikus válasz egyértelműen erős érzelmi reakcióról tanúskodik? Mitől olyan egyértelmű jele?

aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%

Eddig is szörnyű volt a kórházi ellátás, de ha arra gondolok, a jelenlegi kormány szeret ujjal mutogatni, meg "bezzegeskedni" (gyurcsanyozni, meg mi jobbak vagyunkoskodni) , tényleg szomorú hogy nem tesz semmit az egészségügyért a mostani vezetés, részükről igy aztán még botrányosabb...

De szerintem magyarpéter se fog.

Ez egy sz@rverem.

Ha úgy lesz, az csoda lesz.

De inkább ne álmodjon senki, sz egészségügy nem szívügy már. A munka és a tételés a legfontosabb..

aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan már, szerintük "a kórház nem wellness-hotel", és "Nyugaton se jobb!" Csak az a szomorú, hogy miattuk az egész országnak egy emberként kell szopnia.
aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%

Lehetne ezen változtatni, értékválasztással.

Ahogy a többi eu ország teszi és a GDP je 8-10%át az állami eü be teszi.


A Fidesz a GDP 3.6%át hajlandó az eü be rakni és elvárja, hogy a magyarság, akik többsége fizutól fizuig él, a semmiből fizesse ki a magánellátást.

aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
#2 Szerinted a +40 és a -10 között nincs átmenet? Pl. +23?
aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
#12 Ez inkább a Momentumra jellemző. Ők akarták megvonni a nyugdíjasok szavazati jogát is. Egy harmadvonalbeli momentumos ismerősöm szerint.
aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
#2 Télen voltak olyan kórtermek, ahol a takaróra kellett teríteni a télikabátot. Szerinted ez is helyes?
aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#38 Igen, emlékszem valóban volt köztük is egy ilyen marha jó pár évvel ezelőtt. És akadt pár követője is. Arra hivatkoztak, hogy a nyugdíjasok nem fizetnek adót. Engem még le is tiltott az oldaláról, mert megírtam neki, hogy jó, én benne vagyok. Csak akkor bruttósítsák föl a nyugdíjamat és úgy ne fizessek belőle adót. Mert jelenleg a nettósított keresetem után kapom a nyugdíjat. Tehát eleve meg sem kapom azt az összeget, ami az adó volna. Plusz ne ne kelljen a vállalkozásom után se adót fizetnem és ne kelljen az áfát sem megfizetnem, se a különböző egyéb adókat. Akkor majd mondhatják, hogy nem fizetek adót.
aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!