Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végeláthatatlan, szörnyű...

Végeláthatatlan, szörnyű drágulások Magyarországon, a fidesz dilettáns vezetése miért nem tesz semmit 14 éve?

Figyelt kérdés
Néhány hónap alatt 30%-os lakásbiztosítás drágulás, 15%-al drágább internet, élelmiszerek drágulnak, szolgáltatások nonstop. Trágya, tolvaj, mocskos fidesz.
aug. 15. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Tesznek, pl. most is visszaváltóssá tették a flakonokat hogy aki rászorul kis kiegészítő pénzhez juthasson.
aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Jobban kell keresni,nem kell egy állásban dolgozni évekig.

Lehetsz te akármennyire jó, nem fogsz akkora emelést kapni, mint amekkorát váltással kapsz.


Én is váltottam többször is az elmúlt években, mert azt éreztem kevesebbet ér a fizetésem.Persze, az alapvetően euróban számlázó multi nem érette , mert ők csak nyertek az infláción.

aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre szavaztak az emberek.
aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert nekik jó. Mert a családjuknak jó. És pont lesz@rják hogy másoknak rossz e emiatt.

Amíg ők a tűz körül melegedhetnek addig nem számít hogy ki fagy meg miattuk.

aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

"15%-al drágább internet"

Ez hogy jött ki?

aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1, Mert élvezik;

2, Mert a zemberek ezt akarják.

aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Jó az nektek, amíg mi itt ausztriában 2500 eurót keresünk, ti dolgozzatok közmunkáért meg 700 eurós minimálbérért.


Mindenki azt kapja amit megérdemel/eltűr.

aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
7., de azért jó idejönni a gyk-ra, ahelyett, hogy valami osztrák oldalon fórumoznál, ugye?...
aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

8# Igen, jó érzés látni beérni a hozzád hasonló hülyék szavazatának eredményét.


Évek óta mondtuk hogy rossz irányba megy az ország, de ti csak gyúcsányoztok meg migránsoztok.


Azóta én úgy döntöttem hogy kijövök ide a barátnőmmel és olvassuk a remek híreket, hogy a kórházakban nincs légkondi, a máv meghalt, a postákat bezárják, folyamatosan drágul minden és kapjátok az újabb adókat.


Az osztrákokkal beszélgetni szoktam és szerencsére sokkal értelmesebbek mint az átlag magyar.

aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem, most is a hülye magyarokkal beszélgetsz. :D

És közben meg csak és kizárólag ellenzéki sajtóból tájékozódsz.

Az osztrákok is ilyen birkák, mint te? Mesélj! :D

aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!