Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sorra zárják be a szabad...

Sorra zárják be a szabad strandokat a mérgező vizek miatt. Ez kellett a dilettáns magyaroknak a sok akugyárral?

Figyelt kérdés
Igen, a dunakeszi strand felett is gödön ott a samsung akku gyár...
júl. 20. 08:14
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Melyik a többi a sorban?
júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Az akkugyártás során a Enterococcus vagy az Escherichia coli baktériumokat szokták használni? Mert tudtommal a víz minőség vizsgálatok során ezt nézik és ezek alapján "zárják be a strandokat".


Amúgy meg jelenleg épp megfelelő a víz minősége.

[link]

júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# A dunakeszi csoportban mondták, hogy a kutyák mérgezést kapnak a víztől. De nyilván ezt nem fogják az orrotokra kötni.
júl. 20. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

5-ös


Gyártsák a harmadik világban! Azért van a harmadik világ, hogy ott legyen mérgező minden, ne a fejlett világban.

Csak hát Orbánnal épp afelé tartunk, hogy Kína szeméttelepe legyünk. Bangladessel versenyzünk bérekkel, ahelyett hogy Ausztria felé haladnánk inkább.

júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Eddig se a magyar vizeket szennyezték ezzel te bohóc. De fogadd a gyárakat örökbe és itasd a gyerekeidet az ő szennyvizükkel.
júl. 20. 14:03
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Szóval mi az a sor? Erre eddig elfelejtettél válaszolni!

(A Dunakeszi strandnak meg kb annyi a köze az akkumulátorhoz, mint vadvirágnak a rókakomához.

júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# fölötte van göd és a dunától kb 1km-re van. A 8 általános megszerzésénél nem lapozgattátok a földrajz könyvet?
júl. 21. 08:00
 8/8 Koplárovics Béci ***** válasza:

#7: igen, ez igaz. Földrajzból is jó voltam, és még ismerem is a helyet elég jól. Gyakran járok arra. Nade a kérdés nem is ez volt. Ugyanis legjobb tudomásom szerint az akkumulátorgyártásnak nem mellékterméke az enterococcus baktérium, ami miatt a strandot bezárták. Tudod miből van? Kakikból. Emberiből. Nem akkumulátorból. Szóval értem én, hogy neked valaki elmesélte, hogy hol van Göd és Dunakeszi, de ugyebár megtanultál olvasni (bár mindjárt kifejtem azt is, hogy ez miért nem biztos, hogy igaz). A biológiát megértem, hogy nem tanultad, ez a szint már nem az általános (gondolom azért példálóztál a 8 általánossal, mert neked nincs több, az sem feltétlen a 8 osztály). Szóval értem én, hogy nem kedveled az akkumulátor gyárakat, megmondom őszintén, szerintem sem éppen megfelelő a működésük. De ettől még nem szükséges hülyét csinálnod magadból.

Az olvasási ismeretet is kifejteném: te azt írtad a kérdésben, hogy "SORRA zárják be a strandokat". Majd leírtál 1db strandot. Nézd, ez semmiképpen sem az, hogy "SORRA". Hiszen az elsőnél megszakad a sor. Ezért én rákérdeztem arra, hogy légyszíves folytasd a sort. Mire te továbbra is azt az egyet nevezted meg. Mondd csak: érted is amit olvasol? Vagy esetleg már azt nem érted, amit leírsz?

júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!