Meg fog szűnni az RTL híradóban a rengeteg bűnügyi baleseti hírek végre hogy Fidesz tulajdon lett az RTL?
Figyelt kérdés
2024. aug. 15. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, ugyanúgy nyomni fogják.
Más
7 szavazat
1/5 anonim 



válasza:





Nem lett az RTL fidesz tulajdon.
2/5 Fsms 



válasza:





Ezt szeretné a Fidesz, de még nem az.
4/5 anonim 



válasza:





Pedig Mészáros Lőrinc megvette, és a feleségével együtt Győzikével kiegészítve hárman lesznek a bemondok szerkesztők, műsorkészítők.
5/5 anonim 



válasza:





Miért szűnnének meg, esetleg éppen ezek fognak előtérbe kerülni.
A politikai, kormábykritika szűnhet esetleg meg, vagy kerülhet háttérbe.
A TV2-n is szinte csak bűnügy meg baleset megy, persze nem politikai bűnügyek, hanem hogy kést döfött bele, felakasztotta magát, árokba borult, felnégyelte, stb..
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!