Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Köszönik szépen a kínai...

Köszönik szépen a kínai elvtársak: legtöbb magyar vagyonelemre rákerül majd a "kínai tulajdon" feliratú tábla? A kínai 1000 milliárd hiteleket Orbán kiosztogatja a népnek választások előtt. Ebből meglesz az új 2/3-ad. Fidesz nyerőstratégia 2024.?

Figyelt kérdés
Orbán után jöhet az özönvíz? 2 milla fidder szavazó fennhéjázva örül, hogy lám mennyivel nőtt a fizetésünk. Aztán a gyerekek unokák meg 50 évig fizetik a hiteleket. Orbán diadalittasan lelép 10 év múlva. A többit már oldjátok meg ti, ha voltatok olyan hülyék hogy rám szavaztatok - gúnyolódhat Orbán elvtárs.

júl. 28. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

50 év? Ne legyél naiv.

Lesz az 150 év is.

Plusz a bp belgrád vasútvonal teljesen függetlenül magyarországtól kínai tulajdonban fog jönni menni, rajtunk keresztül.

júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodj meg, ezeken fedezet nélküli hitelek, semmi nem kerül a kínaiakhoz a visszafizetés utáni kamatkülönbözetet leszámítva. Nagyvállalatok adták piaci, vagy inkább enyhén piaci fölötti kamatszinten, ez nem az az államközi kínai szar mint pl Sri Lankán, amivel riogatják a népet.
júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Hazudsz utolsó.


Amúgymeg ha annyira megy az orbán csoda miért kell hitel?

júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
#2 Arra kíváncsi lennék te ezt honnan tudod tekintve hogy ilyesmiről még Varga Mihály sem nyilatkozott mert állítása szerint az már üzleti érdekeket sértene. Vagy azt írtad le amit ma este álmodtál?
júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

2)-es vagyok


Bankár vagyok.

júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

2) vagyok


Még annyit tudok hozzátenni, hogy magától a hiteltől tényleg nem kell tartani, őszintén hiszem, hogy valószínű tényleg előnyős Magyarország számára is.

Valóban nem olvastam azonban konkrétan ennek az áprilisi tranzakciónak a szerződését, de elég közel állok ezekhez, és nagyon hasonló ügyeteken dolgoztam már, nem hiszem hogy nagy eltérés lenne.


Amitől tartani kell, hogy Szíjj és Mészáros épít ebből m i n d e n t. Az baj. Az, hogy Kínából veszünk föl hitelt, az nem baj.

júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
#6 Magyarán pont annyit tudsz mimt bárki más, semmit. Király.
júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
hát, azért nálatok szerencsétlen helótáknál hidd el többet
júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ezt most elrontottad drága trollbarátom. Ha értelmiséginek akarod kiadni magad, akkor tartsd magad a szerephez. Sebaj. Majd legközelebb. :)
júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!