Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz már csak a bolondokra...

A fidesz már csak a bolondokra és 8 általános végzettségűekre épít főleg?

Figyelt kérdés

Pataki, Tóth Gabi, Győzike stb…


A kivételek meg szép lassan talán még megébrednek.



aug. 14. 23:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%
Van pár fideszes ismerősöm, az a baj, hogy diplomások. Így elkeserítőbb. Sajnos elhiszik, hogy a fidesznél nincs jobb alternatíva és hogy az a legfontosabb, hogy "megállítsuk a woke-ot".
aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%
Mert magyarok többsége múlatós zene, dél amerika szappan opera sorozat, győzike show, mónika show szocializálózodot.
aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak rájuk. Van még köztük pár diplomás náci is.
aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy mindig, most se tudtok mást adni mint ami a lényegetek - sértegetitek, lenézitek azokat akik a fideszre szavaznak.

Aztán majd megint csodálkoztok, hogy is nyerhetett megint a fidesz.

Úgy, hogy annyira buták vagytok, hogy 14 év alatt sem értettétek meg, pont miattatok, amiatt ahogy viszonyultok a más véleményen levőkhöz, amiatt szavaznak egyre kevesebben a kedvenceitekre és szavaznak inkább a fideszre.

aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
23%
#14 Mint hazaàrulò, komcsi, b.zeràns, libernyàk, akit "ùgy kène pofàn vàgni, hogy a taknyàn csùsszon vègig" a fideszesek szerint, mèlyen sajnàlom a nàci fajtàdat
aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
59%

#15 Köszönöm, hogy igazoltad amit írtam. Nem tanulsz a hibádból akkor sem ha azt az orrod elé teszik és rámutatnak milyen következményei lettek eddig. Folytatod tovább ugyanúgy.

Nekem eddig is bejött ami a következménye volt, nem én sírok amiatt hogy a fidesz van kormányon, szóval folytasd csak nyugodtan!

aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

#16 Nyugodtan folytathatod a trollkodàst kedves barátom, nekem elég csak elolvasni a kommenteket a Mandineren vagy a facebookon esetleg bekapcsolni a Bayer showt és máris cáfolni látszódik az elmèleted.


Èrtem hogy kellemetlen hogy még mindig nem mindenki fidkány az országban ès hogy valaki még kimondja az igazságot arról a leleketlen, cinikus, önzô masszáról, aminek a teljes identitása arra épül hogy gyűlölik a libsiket, a b.zikat, a migránsokat meg hogy az egykulcsosadóért cserébe az anyjukat is lecsukhatnák, de sajna mindig lesznek olyanok akik úgy bánnak veletek ahogyan megérdemlitek.


De hé, látogass el Paksra és mondd meg nekik hogy ne sírjanak amiért a Fidesz elvont tőlük több milliárd forintot. Biztos nagyon tisztelni fogják a véleményed ami a hazaáruló tolvajok védelmezéséből áll 🙂

aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

#17 A lényeget nem értetted meg. Te egy ostoba általánosítással minden fideszest egyformán lekezelsz és mocskolsz szidalmazol, miközben csak pár olyannal találkozhattál akinek nem tetszik a véleménye.

Ezzel szemben itt vagyok én és a többiek, akiket te és a társaid itt mocskoltok naphosszat, de egyrészt nem írjuk le, hoyg amiatt minden ballibes ostoba, tanulatlan, bunkó stb. stb. másrészt nem is gondoljuk azt, hogy mindenki olyan sötét és agresszív lenne, mint te, csak mert nem tetszik az ahová szavazott.

De mint már mondtam, csináld csak nyugodtan! Nekem tetszik a következménye, neked meg soha nem tetszik semmi sem, úgyis mindegy.

aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 árokpart ***** válasza:
71%
14-es Az egészségügy összeomlása nem zavar?
aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

#18 Nagyon jól hangzik, hogy amiatt nyer a Fidesz, mert a szavazókat lenézzük, csak egyátalán nem igaz, hogy ez volna az oka.

A szavazóikat lenézni pedig abszolút valid, mert vagy buták vagy tisztességtelenek. Más opció nincs, hogy valaki ennyi töménytelen lopás, propaganda, gyűlöletkeltés és pofátlan arrogancia után még képes szavazni rájuk. Az ellenzék lehet nyomorult, de a Fidesz egyenesen okádék, amit képviselnek az minden valódi emberséget nélkülöz.

aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!