Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért nézik nézik le...

A libsik miért nézik nézik le a magyarokat?

Figyelt kérdés

A legtöbb libsi vègtelenül butának gondolja a magyarokat, ezzel szemben a valòság az, hogy a magyar az egyik legokosabb nép. Néhány statisztika: matematika olimpia: Magyarország 4. Helyen áll aranyérmek tekintetèben viszonylatban, és sok erdèlyi magyart a románokhoz szàmolnak! Elnyert nobel-díjak száma messze kimagaslik a környezõ országok közül. És mindezt valòjában lakossàg arányosan kéne nézni! Itt egy 10milliòs ország termelt ki rengeteg okos embert, kínában 1,4 milliárd ember rakott össze ugyanennyit.

És mindezt ùgy érték el az itteniek, hogy rossz kõrnyezetbõl kitörve a csúcsra törtek!


Azt elismerem, hogy az üzleti érzékünk nagyon rossz és sok lopásra/sikkasztásra hajlamos ember van köztünk, de azt h buták lennénk egyáltalán nem lehet mondani!

Csak sajna itthon a sikkasztás/lopások miatt nem tudunk jó környeezetet teremteni.



aug. 14. 13:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
Na igen, az ilyen Kásler professzor féle meg hasonszőrű súlyosan agysérült jobberek szerint a nobeldíj meg a tudomány az ilyen zsidó feketemágia, és minden betegséget bilbiával meg szárított turulszar teával kéne gyógyítani.
aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%

Inkább nézd meg a Pisa teszt matematika részét. Attól hogy van egy rakás olimpiai bajnokunk (akiknek hatalmas tisztelet), attól még a magyarok többsége elhízott, a sportot max tv-ben látó léhűtő.


Btw érződött hogy Karikó Katalinra is milyen büszkék a jobboldaliak (jah nem)…

aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
97%
A hazai Nobel-díjasok 70 százalékát a második vh alatt nem tekintették (volna) magyarnak. Ennyit a mindent leuraló magyar gógyiról.
aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Gyűlölködjetek csak libsikéim :) azért megnèznèm ti, hogy oldotok meg egy diofantoszi egyenletet ;)

Gondolom engem is alacsony iq-jú fideszes jobbernek tartotok :D de sajna ez most nem jött be...

aug. 15. 12:55
 25/31 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy tudod, hogy kell megoldani egy diofantoszi egyenletet, még más szakterületen lehetsz tök hülye... szóval szállj le a magas lóról, mert lehet, hogy az IQ-d magas (valamilyen területen), de az EQ-d a béka segge alatt van, és az jobban meghatározza, hogy valaki milyen ember.
aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
#24 Úúú, te tényleg ennyire okos vagy?
aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%

#24 Elég könnyen most hogy rákerestem neten és elolvastam mi is az és hogy hogyan kell megoldani.


Vagy te maga vagy Diofantosz aki a világon először találta ki? 😂🤣

aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

#24 ugye erre mondják azt, hogy "si tacuisses philosophus mansisses".

A diofantikus egyenletek általános iskolai szint. Tudod, van egy gépem és bedobálok számokat. Tudom, tudom fideszes berkekben a befejezett 8 általános már felsőfokú végzettségnek számít, de a lipsik közé ez csak a beugró!

aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
94%

"A libsik miért nézik nézik le a magyarokat?"

Hamis tényállítás. A liberális gondolkodású emberek nem nézik le a magyarokat.


A kérdésed alapján meg vagyok róla győződve, hogy nem ismered a szó jelentését sem. Nem azt jelenti, mint amit a propagandában letoltak a torkodon.


A válaszaidból látszik, hogy intellektuális személynek tartod magad és a nemzetünk nagyjaira is büszke vagy (nagyon helyesen). Szépen kérlek, hogy nézz utána, kb. milyen arányban lehettek liberálisok a Nobel-díjas magyarjaink, a sportsikereket elért honfitársaink. Amikor áttekinted az eredményt, gyere vissza, és osszd meg velünk a tapasztalatod, gyakorolj önkritikát.


És kérj bocsánatot a hazafiatlan viselkedésedért. Nem sok olyan ellenszenves tett létezik, mint amikor valaki a nemzetének egybrészét ki akarja közösíteni, gyűlöletet gerjesztve ellenük. Nem tudom, hogy az oktatás színvonalának következménye a kérdésed, vagy a propaganda hatása volt ennyire erős. De nagyon szomorú.

aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
80%
29: szebben meg se lehetett volna fogalmazni, főleg az utolsó bekezdést 👏👏
aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!