Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért nézik nézik le...

A libsik miért nézik nézik le a magyarokat?

Figyelt kérdés

A legtöbb libsi vègtelenül butának gondolja a magyarokat, ezzel szemben a valòság az, hogy a magyar az egyik legokosabb nép. Néhány statisztika: matematika olimpia: Magyarország 4. Helyen áll aranyérmek tekintetèben viszonylatban, és sok erdèlyi magyart a románokhoz szàmolnak! Elnyert nobel-díjak száma messze kimagaslik a környezõ országok közül. És mindezt valòjában lakossàg arányosan kéne nézni! Itt egy 10milliòs ország termelt ki rengeteg okos embert, kínában 1,4 milliárd ember rakott össze ugyanennyit.

És mindezt ùgy érték el az itteniek, hogy rossz kõrnyezetbõl kitörve a csúcsra törtek!


Azt elismerem, hogy az üzleti érzékünk nagyon rossz és sok lopásra/sikkasztásra hajlamos ember van köztünk, de azt h buták lennénk egyáltalán nem lehet mondani!

Csak sajna itthon a sikkasztás/lopások miatt nem tudunk jó környeezetet teremteni.



aug. 14. 13:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Mert nekik fontosabb, hogy libsik, mint hogy magyarok.
aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
#1 A politikai ideológia mindig is előrébbvaló a nemzettudatnál, a jobbereknél is, azért akarják deportálni azokat, akik nem értenek velük egyet, hiába magyarok azok is.
aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%

Mert hazaárulók!


3.

a hazaárulóknak nincsenek jogaik!

aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
59%
Vannak még magyarok, Magyarország?
aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
A magyarkodókat azért nézik le, mert ostobák, örök vesztesek, akik mindig másokat okolnak amiért nekik rossz. A kádári hitelből lébecolás a vágyuk, verik magukat a sport eredményekre a sörhasukkal, szív és érrendszeri problémáikkal cigit szív a, gagyi italokat pl páleszt vedelve, a zsidó nobel díjasokra (akik ilyenkor magyarok, máskor "metélt", "kiválasztott", "lipóciai", stb.).
aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%
#3 Egyetértek, ezért nincsenek jogaik a hazaáruló jobbereknek.
aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a normális ember azt nézi le, aki libsizik.
aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Nem a magyarokat, csak az orbánistákat!
aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha libsi vagyok akkor nem vagyok magyar. De ha te lenézel engem, mert libsi vagyok, akkor te magyar vagy?
aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Normális ember nem Fideszes. Fideszes ember nem normális.
aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!