Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért nézik nézik le...

A libsik miért nézik nézik le a magyarokat?

Figyelt kérdés

A legtöbb libsi vègtelenül butának gondolja a magyarokat, ezzel szemben a valòság az, hogy a magyar az egyik legokosabb nép. Néhány statisztika: matematika olimpia: Magyarország 4. Helyen áll aranyérmek tekintetèben viszonylatban, és sok erdèlyi magyart a románokhoz szàmolnak! Elnyert nobel-díjak száma messze kimagaslik a környezõ országok közül. És mindezt valòjában lakossàg arányosan kéne nézni! Itt egy 10milliòs ország termelt ki rengeteg okos embert, kínában 1,4 milliárd ember rakott össze ugyanennyit.

És mindezt ùgy érték el az itteniek, hogy rossz kõrnyezetbõl kitörve a csúcsra törtek!


Azt elismerem, hogy az üzleti érzékünk nagyon rossz és sok lopásra/sikkasztásra hajlamos ember van köztünk, de azt h buták lennénk egyáltalán nem lehet mondani!

Csak sajna itthon a sikkasztás/lopások miatt nem tudunk jó környeezetet teremteni.



aug. 14. 13:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Mert általánosságban gyökerek, ez kb tény. Az, hogy vannak kiemelkedőek nem jelent a világon semmit. Átlagosan mindig is egy idióta nép volt, ezen kegyetlenül rontott az elmúlt 14 év.

A drága Fidesznek minden lehetősége meg volt, hogy formálja az emberek gondolkodását, ők ezt a további hülyítésre használták. Taps...

aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%
Annyira bírom, amikor a turbó-magyarok a Nobeldíjasokkal jönnek. Kedves kérdező, kíváncsi lennék, szerinted hány magyar Nobeldíjas van?
aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Sosem szavaztam a fideszre, azt elismerem,hogy a fidesz kb mindent elkövetett h leépítse az oktatást és az egèsz elmúlt 80év arról szólt, hogy leépítsük az èrtelmiségünket és helyette sok proli legyen. De épp ezért annyira szép eredmèny, hogy mindezek ellenére ennyi kiemelkedõen okos ember van közöttünk.

Egy fõre vetítve világelsõk vagyunk matekból. És ezt el kell ismernie a libsiknek is ;) ha majd lenézitek a magyarokat ez jusson eszetekbe.

aug. 14. 15:41
 14/31 anonim ***** válasza:
72%

"Egy fõre vetítve világelsõk vagyunk matekból."


Nem...

aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

"Egy főre vetítve világelsők vagyunk matekból."


Pardon?

aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem nézem le őket. Én is magyar vagyok vagyok.
aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
A magyarok primitiv barbár idióták.
aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
96%
Régebben is én büszke voltam a magyarokra meg a nobeldijjasokra. De ez valojában SZARTSE ér, mert hiába van 5 millióból egy nobeldijjas, ha a nagytöbbség ostoba agyatlan degenerált csőcselék. Már pedig ez a csőcselék határozza meg, irányítja az országot, nem a nobeldijjasok.
aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%

Az előző az utolsó két mondatában mindent leírt.

Tökéletesen megválaszolja a kérdésed.

aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy amiòta az agyatlan jobber csőcselèk a Nobel-díjat is kinevezte háttérhatalmi globalista (((zsidó))) díjnak amit azért kapott Karikó mert kiirtotta az emberiséget az életmentő vakcinával, azóta a Nobel-díjasokra se lehetünk büszkék jobberkék szerint.
aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!