Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok, hogy...

Fideszesek, mit szóltok, hogy a 14 év családbarát kormányzás alatt rekordmagas lett a gyermektelenség?

Figyelt kérdés

Ma olvastam erről egy érdekes cikket, hogy nagyon magas lett a gyermektelenek aránya a társadalomban, többen vannak már, mint a nagycsaládosok. A 40-49 év közti nők 18%-a, a férfiak 28%-a gyermektelen, ami azért már egy olyan kor, ameddig az emberek túlnyomó többsége befejezi a családalapítást. Budapesten 32% ez az arány, szinten ebben a korosztályban.

Amúgy az is kiderül, ami annyira nem meglepő, hogy nem az anyagiak, hanem a párkapcsolat hiánya miatt marad sok ember gyermektelen és a vidéki férfiak jelentős része szingli, míg Budapesten inkább nők vannak egyedül. Vagyis nem is nagyon találkoznak, mert más környezetben élnek. A diplomások körében megint sokkal több a gyermektelen.

Ne legyünk álszentek, ez nem csak a kormány miatt van így, egyéb okai vannak, de úgyis elég kontrasztos a propagandával szemben. Igazából már csak az idős, konzervatív szavazók hiszik el, hogy ebben változás lesz és családban fog élni mindenki.



aug. 13. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy, ha lenne még jog és ellenzéki politikus az országban, most biróságra kellene vinni a kormányt, ezért a kampányért. Szintiszta hazugság volt, a lehető legrosszabb végkifejlettel.

Hazaáruló g-k.

aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Stock fideszes válaszok:


1. Máshol sem születik több gyerek!


2. Hazugság!


3. Én erről nem hallottam.


4. Ez a baloldal elmúlt nyolc éve miatt van.


5. Nem érdekel semmi, haljon meg mindenki, az anyámat is eladnám egy kis Szja csökkentésért.


Tessèk fideszesek, spóroltam nektek időt és energiát.

aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
#1 Leginkább a jog hiányzik, nem az ellenzéki politikus :D
aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Én ezen már nem tudok mosolyogni, csak sirni.

Ellenzéki politikus sincs már ebben az országban, ha lenne, az lépten-nyomon kormányváltást, előrehozott választásokat követelne és 0rbán lemondását.

De, mintahogy a jog, úgy az ellenzéki politikusok is elvesztek, mind, egytől, egyig.

aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ajànlom a DK-t, ők 10 ève ezt csinálják minden nap. Feljelentés követelőzèsek hàtàn, de amìg fidkányos az alkotmánybíróság és a legfőbb ügyész, addig nem sokmindem fog történni.
aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
5, azt ajánlasz, akit akarsz, az én véleményem, ismerve azokat magyar ellenzéki politikusoknak titulált politikusok megnyilvánulásait, továbbra is fenntartom az állitásom, hogy nincs ellenzéki politikus az országban. Egy darab sem, akármit, akárkit is mondasz annak.
aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
mer a gyúcsány jobb vót?
aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%
#6 Bics, de ezzel csak azt demonstràlod hogy fingod sincs az ellenzèki pàrtok tevèkenysègèről, és mint az ostoba ember, úgy beszélsz hogy nem tudsz semmit. Azt kèrted szàmon hogy ellenzèki politikusok mièrt nem követelnek előrehozott vàlasztàst, meg a kormàny lemondàsàt. Megosztottam veled a tènyt, hogy ezt teszik, kb. Mindennap. Főleg a DK mert ők utaznak a leginkàbb ebben a fajta kommunikációban. Ez persze téged nem kell hogy érdekeljen, csak ne beszélj akkor hülyeségeket ès ne informálj félre másokat akik itt vannak.
aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

8, de legalább személyeskedés nélkül tudok érvelni.

Akármit is demonstráljak fenntartom azon véleményemet, miszerint ma nincs ellenzéki politikusok az országban. Azon állapotok után, amiben ma Magyarország van, egyik sem követel kormányváltást, az nem ellenzéki politikus.

Ami engem érdekel, az a kormányváltás ideje és, hogy mikor lesz valaki vitaképes úgy, hogy nem személyeskedéssel próbálja túlérvelni, bagatelizálni a másikat véleményét. A véleményem ezek után is fenntartom.

aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

Világon nincs jó példa a közepesen fejlett és fejlett országok termékenységi rátájának növelésére. Megpróbáltak valamit, nem jött be. Végkifejletként a nagycsaládosok viszont jobban élnek, legtöbb kollégám is CSOK-al vett lakást, s még így sem érte el a Budapesti lakásár se a Pozsonyit vagy a Zágrábit, de végképp nem a Prágait pl. . Több pénz marad nagycsaládosoknál (szja s egyéb kedvezmények). Ehhez képest az ellenzék a cigány telepeknek adná a pénzt, hogy több gyerek szülessen nyomorban, és éljen rossz körülmények között, amivel statisztikai értelemben lehet elérni változást, de jobb aligha lesz tőle bármi is.



Átlag ellenzéki hülye ahhoz, hogy felfogja ezt a problémát. Mivel a telex nem magyarázta el neki az alap fogalmakat sem, s ami az agymosásnak nem része, arról nem tudnak tudomást venni az ellenzékiek, így nehéz beszélni a témáról.

aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!