Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Reális, hogy a bruttó átlagker...

Reális, hogy a bruttó átlagkereset 605.100 Ft itthon?

Figyelt kérdés

Vagy torzító eredmény a sok fideszes 5-6 milliós fizetése miatt?

A legtöbben gondolom töredékét keresik itthon.



aug. 11. 12:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
1%
Reális. Én tegnapelőtt kaptam fizut, NETTÓ egymillió nyolcvankét ezret. Hihetőnek tartom, hogy vannak akik kevesebbet keresnek és ez leviszi az átlagot.
aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
3%

+ha egy ember 100 millió forintot keres 9 ember pedig 200.000 ft-ot akkor mennyi az átlag?"


Nem tudom.

aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

12.

mikor hogy keresel annyit hogyha még egy alap matek műveletet se tudsz elvégezni ?

aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%

"az ismerősi körben senki nem keres ennyit!"


Ne ismerkedj csóringerekkel!

aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
3%

"mikor hogy keresel annyit hogyha még egy alap matek műveletet se tudsz elvégezni ?"


Mér kéne alap matek műveleteket végeznem?

aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Dongaben ***** válasza:
32%

"ma 13:59"

A magyar sem megy annyira...:)

Ettől függetlenül a fizikai munkának manapság nagyobb az anyagi díjazása, mint a szelleminek. Nálunk egy targoncás-raktáros simán keres brztto 1 millát havonta, és nem kell hozzá egyetem...

aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
11%

"Nálunk egy targoncás-raktáros simán keres brztto 1 millát havonta, és nem kell hozzá egyetem..."


Annyit én NETTOBA kapok. Gépkocsivezető vagyok, nyóc átalános kell hozzá.

[link]

aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
12%
Egyetemeseknek én se fizetnék többet. Irodai kávézgatásért elég a 600 ezer. Azt kell megfizetni aki dolgozik.
aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%

Valamennyire mindenképp torzított, mert nem számítják bele a közmunkásokat, a kis cégek jellemzően alulfizetett dolgozóit, stb.

Másfelől fontos, hogy ez nem átlag alapbér, hanem minden pótlékot, bejárási támogatást, stb is tartalmazó "hó eleji átutalás" átlaga.

Magyarán azért mindenképp felfelé van torzítva az adat. Az már csak egy másik dolog, hogy az átlagos bér a medián bér, és nem az "átlag bér".

aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%
Aki sokat keres, annak szar a munkája, ennyi. Gyárban is azokat fizetik meg, amit senki se csinál meg, meg ugyan ez az irodában is, csak pepitában.
aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!