Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kezdhetjük elhinni, hogy...

Kezdhetjük elhinni, hogy tényleg Bulgáriával és Romániával vagyunk egy szinten és nem csehekkel és lengyelekkel? Iszonyat kijött nyáron az életszínvonal különbség a magyarok és egyéb volt szoci régiós országok között...

Figyelt kérdés

Egy hagyományőrző táborban találkoztunk lengyelekkel csehekkel és azt hiszem volt szlovák is. (Voltak osztrákok is de ők a kérdés miatt nem számítanak) Amikor először érkeztünk láttuk hogy 5 év alatti vagy még fiatalabb suvokkal terepjárókkal jönnek. Minekünk magyaroknak pedig +10 de inkább +15 évek kocsijaink voltak. Toldozott foltozott kocsik, látszik rajtuk hogy öregek. Hát nem adott büszkeségre okot akkor magyarnak lenni. Tudom nem a kocsitól függ, de azért mégis érthető.


Hát gondoltuk ezek aztán a milliomos rétegből jöttek, vagy ott mindenki erőn felül új luxus terepjárókra költ vagy mi?


Amikor este már némi ismerkedés beszélgetés után jobban megeredt a szánk, megkérdeztük, hogy mennyit keresnek, hogy ilyen szép autóra futja.

És egytől egyig azt kaptuk, hogy ez ott az átlag. És nem keresnek többet mint általánosságban. Nyilván hogy ott is megvan a jövedelemkülönbség de az átlag megengedhet magának új autóparkot.


Hát ez nagyon arcul ütött. Hogy eddig csak statisztikákban hallottam, amiket ugye a kormány rögtön cáfolt, hogy hazugság, csak le akarják járatni a magyar gazdasági sikereket, és nem éltem meg ezt ilyen durván.


Nem nagyon érdekel hogy jobb vagy baloldal. Meg hogy ki van hatalmon. Mert lengyeleknél eddig pont jobboldal volt tehát nekik köszönhetik ezt a fejlettséget, szlovákoknál pedig baloldal van most szóval vegyes.



aug. 9. 14:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Egy szavát ne hidd el, a 19-es egy végtelenül frusztrált ember, már nem először akadok vele össze itt az oldalon.

Múltkor egy MÁV-os kérdésnél a húgyszagra panaszkodott, ott is szóváltásba keveredtünk és a végén beismerte, hogy napról napra él és nagyon boldogtalan.

szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21: összekeversz valakivel, mert semmi MÁV-os kérdés alá nem kommenteltem xD Az valamelyik ha have-rod lehetett xD


#20: nem bírtak megverni, mindig is viszonylag nagyobb darab voltam és sosem volt az általad említett fejem xD na meg szemüveges sem vagyok.


Semmit nem tudtok ti az emberről, pofáztok össze-vissza csak sajnos ugyanúgy van szavazati jogotok, amivel ezt a r*hadvány kormányt meg a haverjait tartjátok fenn. Súlyosan visszaéltek az IQ hiányotokkal.

szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 Nagyon ráérsz te élettelen... De ezen az oldalon mindenki több diplomás, több nyelven beszél, világot látott, pfff na persze... Eddig csak ilyen lúzerekkel találkoztam erről az oldalról, akik küldtek magukról képet
szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23: Na menj és játszd az agyhelyed máshol, mert unalmas vagy. Nőjj fel, dolgozz normálisan és ha esetleg egyszer átlépi valami csoda folytán az IQ-d a 80-at akkor tanulj valamit. Cső.
szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!