Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért szurkolnak a...

A libsik miért szurkolnak a magyarok ellen fociban vagy az olimpián?

Figyelt kérdés
Az ilyen kutyapárti, momis, lmps, dks, pmes szavazòkra gondolok...

aug. 9. 13:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

“ha a pénztelenség az értelmi szinthez van kötve, akkor én vagyok a világ leghlyébbje”

Ha gondozni kell valakit az más. De amúgy az utolsó cigó eljut odáig, hogy elmenjen külföldre. Ha te nem, s nem azért vagy itt, mert relatív jól érzed magad, akkor magadra vess, ne az olimpikonokra.

aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
29%
Jesszus atyám...
aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
35%
20 Olvass utána. Magyarellenes pártnak kampányoltak és azt mondták a magyar embereknek legyenek bőszke szlovákok. Most mit szólnál, ha az ukránoknak mondaná azt Viktor, hogy legyen büszke oroszok?
aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#21 akkor ne vedd magadra


Nekem az ismerõseim között az összes libsi a magyarok ellen szurkol. Meg azon röhögnek ha kikapunk focibòl. Azt megértenèm ha vki letojja az egészet, de h direkt várják h kikapjunk azt egyszerûen nem értem...

aug. 9. 16:48
 25/31 anonim ***** válasza:
74%
Én “kutyapárti libsi” vagyok, pluszban bölcsész, és nem szurkolok a magyarok ellen. Az ellenszenves, hogy mennyi pénzt ölnek teljesen feleslegesen (eredmények nélkül) a fociba. A stadionokba. Szerintem érdemes a sportba fektetni, de nem így. Hol normális melegített pázsit, ha néhány kilométerrel arrébb meg omlik a vakolat a kórházban, vagy kenoterápiákat és műtéteket halasztanak, mert nincs megoldva a légkondicionálás? Hmm?
aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
Nálam komcsibb ember kevés él az országban, ettől még minden magyar olimpiai sikernek örülök.
aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

"Nekem az ismerõseim között az összes libsi a magyarok ellen szurkol."


Nekem meg az osszes "libsi" ismerosom a magyaroknak szurkol. Szerintem rossz korokben mozogsz.

aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
49%

#27

"Mégis, honnan veszed, hogy gyengeelméjű vagyok te féleszű ?"

Nem bonyolult, el kell olvasni a kommentjeidet és értelmezni kell. Azokból elég egyértelműen látszik.


"Azért mert szerinted az náci aki a konzervatív eszmék mellett áll ki?"

Tessék, ez is egy példa a gyengeelméjűségedre. Ezt se nem mondtam, se nem tartom igaznak.

Vannak értelmes konzervatív emberek, akik nem nácik.


Ezzel szemben te csak szélsőségekben, skatulyákban tudsz gondolkozni. Mivel én nem vagyok propaganda által megvezetve, mint te és kimondom az igazat, így te eldöntötted, hogy a másik 15 témában, amiben meg se nyilvánultam, ott mit kellene gondolnom szerinted.

Jelen esetben szerinted nekem azt kellene gondolnom, hogy a konzervatívok nácik, akkor is ha ezt sosem mondtam vagy gondoltam.


"A kormánypárt kezdetektől fogva magyarellenes törvényeket hozott, magyar ellenes dolgokért lobbizott"

Ha ez igaz lenne, akkor már 15 példa szerepelne itt, ahol olyan törvények vannak, amiben említik a magyarokat és rosszabb helyzetbe hozzák.


A valóság ezzel szemben az, hogy besz*ptad a propagandát.


"A momentum kiment mellettük kampányolni és kimondta, hogy a magyarok legyenek büszke szlovákok. Ez szerinted mennyire magyarbarát?"

Az a kérdés, hogy a magyarok által is nagyra tartott költőink által is hangoztatott üzenetek mennyire magyar barátak? Teljesen.


Nagyon sok költőnk hagyta el az országot, akár kényszerből, vagy emelte be témának a származás kérdését, és mindig az volt a válasz, hogy szerethetsz több országot, szerethetsz olyan országot is, amibe nem születtél, amihez vér szerint nem kötődsz, mert itt kizárólag az egyén érzéseiről van szó.


"Mit szólnál, ha Orbán mondaná azt az Ukránoknak, hogy legyen büszke oroszok és csatlakozzanak Putyinhoz?"

Csak az a helyzet, hogy ez szar hasonlat, amiből szintén látszik, hogy gyengeelméjű vagy, kedves gyenge elméjű idióta.

A momentum nem beszélt csatlakozásról csak a példa kedvéért.


De amúgy pont az ukránoknál ebből sem lenne sok gond, mivel nagyon sokan még őrzik az orosz gyökereiket annak ellenére is, hogy harcolnak az oroszok ellen.

Nézz meg interjúkat átlag emberekkel. Sokan nem érték a háborút, mert egymást testvérnépnek tartják.

aug. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%
Mert magyarellenesek, aki ugyebár a magyarok ellen szurkol, mert olyanok is vannak.
aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
18%

28@ "Nem bonyolult, el kell olvasni a kommentjeidet és értelmezni kell. Azokból elég egyértelműen látszik."


Ezt azért mondtad, mert nem a te üres demagógiádat fújom. Nektek mindenki fogyatékos, aki nem imádja az lmbtq-t és nincsen bűntudata a blm miatt. Nézz magadba te ostoba. Ennyire vagytok elfogadóak [link]


"Ha ez igaz lenne, akkor már 15 példa szerepelne itt, ahol olyan törvények vannak, amiben említik a magyarokat és rosszabb helyzetbe hozzák."


A kisebbségeket említik a törvényekben. Megvonják a nyelvhasználatunk jogát. A magyar jelképek használatát. Ez borzalmas. Mi lenne ha neked nem lehetne magyarul beszélned csak mert szlovákiában, romániában élsz? Gondolj bele


"Csak az a helyzet, hogy ez szar hasonlat, amiből szintén látszik, hogy gyengeelméjű vagy, kedves gyenge elméjű idióta.A momentum nem beszélt csatlakozásról csak a példa kedvéért."


A momentum nem is csatlakozni akar, hanem asszimilációt. Felejtsék el a magyar mivoltukat az erdélyiek, felvidékiek, legyenek büszke szlovákok. Nem érted. gyengelmélyűséged jele. Nem említette meg a magyarságot egy szóval sem fegyőrék. Legyenek büszke idegenek, noha ezer évre visszamenőleg magyar gyökereik vannak, csak mert elcsatolt részen élnek. Ez a nemzet feladása. Tudom neked mindegy. Neked a haza csak egy lakcím -.-


"De amúgy pont az ukránoknál ebből sem lenne sok gond, mivel nagyon sokan még őrzik az orosz gyökereiket annak ellenére is, hogy harcolnak az oroszok ellen."


legyenek büszke oroszok ?XD

aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!