Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A libsik miért szurkolnak a...

A libsik miért szurkolnak a magyarok ellen fociban vagy az olimpián?

Figyelt kérdés
Az ilyen kutyapárti, momis, lmps, dks, pmes szavazòkra gondolok...

aug. 9. 13:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%

#11

Tehát azért nem mész el, mert ahhoz is buta vagy magyarán .

aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
24%

4@ " de a momentum pont a magyaroknak szurkol,"


A momentum kiment Szlovákiába, Romániába és egy magyar ellenes pártnak kampányolt. AZt mondták az ottani magyarok legyenek büszke szlovákok. Ennek példájára, hogy a fidesz kimenne Ukrajnába és azt mondaná az Ukránok legyenek büszke oroszok és tartozzanak az anyaföldhöz mint évszázadokig mit mondana Brüsszel?😅

aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%
12, igen, ha a pénztelenség az értelmi szinthez van kötve, akkor én vagyok a világ leghlyébbje, de ilyen oktatási rendszerben, nekem ez nem probléma, nem én választottam, hogy ide szülessek.
aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

#13

Orbán meg Fico-nak, nem tudom, mivel van előrébb. Az meg, hogy legyenek büszke románok, teljesen ki volt forgatva. Momentum számomra inkább politikához tehetségtelenek, mintsem rosszindulatú emberek gyülekezete volt.

aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, a Fiddereket nem érdekelte a sok arany amíg foci eb volt.
aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

Eszerint a logika szerint Orbán a legmagyarellenesebb mindközül.

Hiszen ellenzékben elítéltette a hazáját a néppárttal, amit ő is megszavazott.

Valamint a nyíltan magyarellenes szlovák miniszterelnöknek Ficonak kampányolt a válaszásokon.


Hogy van ez? Fidesznek szabad magyarellenes pártokat támogatni és elítéltetni a hazát ha ellenzékben van? Nézzünk már nagyon mélyen magunkban kedves fidder hívők...

aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
78%
A Fidderek miért örülnek annak az aranynak amihez semmi közük? Hiszen a gazdijuk csak a focit támogatja a sportolókat nem.
aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
A kérdező ezzel a szellemi színvonallal hogy képes arra, hogy levegőt vegyen?
aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%

#13

"A momentum kiment Szlovákiába, Romániába és egy magyar ellenes pártnak kampányolt"

Ez pont hazugság. Kiment és nem egy magyar kisebbségi pártnak kampányolt, ami súlytalan a parlamentben.

Helyette olyan pártoknak kampányolt, ahol utána tudott a magyar érdekekért lobbizni és még jelentős befolyásuk is volt a parlamentre.


Így végső soron ezzel jól jártak a magyar kisebbségek.



De amúgy láthatóan nem tudsz olvasni, mert sportról szólt a kérdés és nem kampányról.

aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%
Kutyapárti vagyok, és nem szurkolok az Olimpián a magyarok ellen. Ilyenkor mi van, kérdező?
aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!