Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem az a realitás,...

Csak szerintem az a realitás, hogy Viktor és bandája nem leváltható demokratikus úton ?

Figyelt kérdés

Pláne , hogy 2/3-dal úgy alakítják a választási törvényt, ahogy akarják . Behozzák a külföldieket szavazni stb stb.


Én az elejétől fogva úgy gondolom, hogy az általuk megalkotott rendszerben, kizárta őket leváltani.

Ezt már többféle próbálkozás és 4x2/3 bizonyítja.


Amikor Magyar Péter azt állítja , hogy le lehet váltani , ezt mégis mire alapozza ? Nem inkább félrevezeti a szavazóit és brutális pofára esés lesz a vége ?!


Mondjuk ki OV egy diktátor, parlamentáris autokráció van. Aki mást mond vagy vak vagy hazudik. Diktátorokat nem szokás demokratikus úton leváltani. Tényleg ennyi sok naiv ember van, aki elhiszi és 4x2/3 után is szt gondolja, kizárólag azért, mert a racionális emberek nehogy elvegyék tőlük a reményt....🤷🤦



aug. 7. 20:54
1 2 3 4
 11/31 Jeffrey Spender ***** válasza:
42%
Kérdező, mégis mit szeretnél, milyen megoldást a problémádra ?
aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

Részben egyetértek kérdezővel, részben nem.


Magyarországon nincs diktatúra. V. Orbán nem egy diktátor. Ha azt kiáltom az utcán: Orbán dögölj meg! Akkor jön a fekete autó? Nyilván nem. A választásokon (valódi) ellenzék is indul.


Azzal viszont egyetértek, hogy a Fideszt nem lehet demokratikus úton leváltani. Ha szeretnéd, ki is fejtem, miért.

aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha a kérdezőt nem is érdeklé, engem érdekel. Kifejtenéd?

aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
12. Én is így gondolom és persze érdekel
aug. 7. 22:34
 15/31 anonim ***** válasza:
16%

"Ha azt kiáltom az utcán: Orbán dögölj meg! Akkor jön a fekete autó? Nyilván nem"


De miért kell fekete autó? Semmilyen lexikonban nem fogsz olyan definíciót találni a diktatúrára ami ezt szükséges feltételként megszabna. Szerintem még Oroszországban is szidhatod Putyint a kocsmában ha egy sz.ros melós vagy, ott se visz el senki. Csak max. A putyinista csürhe neked megy ököllel. Vagy ha àllami alkalmazott vagy ès kiderül akkor kirúgnak. Ezek már mind megtörténnek ma is Magyarországon

aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
19%
Viktor YGL diák, 93-as tanfolyam. Magyarul nem váltható le, mert akármennyire is hihetetlen, nem a nép tette abba a pozícióba, amiben van. Nem hallottál még a YGL-ről? Pedig Schwab (az alapító) is kibszott büszke, hogy a mai globális vezetők tőle származnak, Putyinra például kifejezetten büszke.
aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%

A 16-os egy hardcore konteós, Rockercsajszi a neve.

Előszeretettel riogatja itt gyakorin a népet, meg tukmálja a konteós linkjeit.

Még a covid idején figyeltem fel rá. 2024-re már egy újabb pandémiát is vizionált, 2030-ra meg emberek milliárdjainak kiírtását, a covid idejére is voltak jóslatai, de mind felsült.

aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
26%
#17 El vagy tévedve, te Fideszes elborult elméjű. Mikor a média is beszámol róla, hogy Vikor YGL diák, akkor miről beszélünk? Senki más nem tudhatja, csak az általad említett felhasználó? 🤣🤣🤣
aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

#18

Muti azt a média beszámolót.

A te hepped emlegetni hogy Orbán YGL diák. Beírtam google-ba, első két találat gyakorikerdesek.hu, es a te kommented. :)

aug. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13%
#19 Rákeresel Viktorra Wikipedián is ott is írja baszki, de a magyar média is hányszor beszélt már róla, rohadtul nem titok. 🤣🤣🤣 Csak hogy tisztázzuk,22 éves férfi vagyok. Van baj veled, azt látom. Nem elég, hogy Fideszes vagy, még paranoid skizofrén is. Biztos nagyon belelépett a lekivilágodba az illető, de hogy mindenhiva őt képzeld és követed, mimt egy őrült, egy anionim!!!oldalon, az azért már finoman szólva is túlzás.
aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!