Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet pontosan Magyar...

Mi a helyzet pontosan Magyar Péter támogatottságával?

Figyelt kérdés
Gondolom nem vagyok azzal egyedül,hogy nem egy,nem 2 olyan históriát hallottam,hogy sokan mondják,hogy nem fognak rászavazni a dolgai miatt... Viszont olyat is hallottam sokat,hogy ezek nem fognak ártani neki és ugyebár a közvélemény kutatások most a nézőpontét hanyagoljuk. Is ezt mutatják.

aug. 7. 12:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6. De bizony.
aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11 Akkor se
aug. 7. 16:55
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
Akkor neked megint hatalmas meglepetés jön 2 év múlva.
aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A pártja most kb. 30% körül van, de a valós számadat majd 2026 -ban derül ki.
aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
20%

Szerintem a DK, Mi Hazánk, Momentum, Jobbik, MSZP-PB, Kutyapárt stb. szavazóinak legalább egyharmada fog beállni mögé 2026-ban. A fiatalokat kell még mozgósítani, náluk szerintem legalább a 60% szavazna a Tiszára, valamint 2 évig még sok Orbán- és Gyurcsány-fan eltávozik (bármilyen csúnya is, ez az igazság) stbstbstb.

Konklúzió: Én reménykedem, és a Tisza kétharmadot sem tartom kizártnak. Kár, hogy Vona és MZP pártjai szinte biztosan nem ütik meg a küszöböt, így nem nagyon lesz koalícióképes párt.

aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
"és a Tisza kétharmadot sem tartom kizártnak" LOL 2022-nen is ìgy kezdetének,hogy az összefogásnak 2/3 lesz...
aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az Eu-s választásokon azt tisztán látszódott,hogy az MH-tól a Tisza egy dekát nem tudott élvezni....
aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%
Magyar Péter "dolgai" meg sem közelítik a fidesz által magyarországra mért károk súlyosságát, egyszerűen nevetséges azokon rugózni. Jelenleg a tiszán kívül másra szavazni kormányváltás céljából teljesen értelmetlen, és nem működnek az összefogások sem. Einstein mondta, hogy aki ugyan azt csinálja és más eredményre számít, az hülye. Van ami nekem sem tetszik MP-ben, de nem várhatok a tökéletesre. Ennek az országnak mindegy, csak végre ne Orbán Viktornak hívják az elnököt, ez nagyon jót tenne.
aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ajánlom a HIT rádió egyik adását amiben Ábrahám Róbert pontosan rávilágít a lényegre. Magyar Péter hívei nem valamit meg valakit követnek, hanem valami ellen az mégpedig Orbán Viktor. Orbán akár jót tenne akár rosszat Magyar szavazói szemében neki meg kell döglenie.
aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
HIT rádiò :D:D aki ilyet hallgat az csak hallgasson a szavazàsròl!
aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!