Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem undorító az a...

Csak szerintem undorító az a hergelés és gyűlölet kampány, ami az algír boxolonő ellen folyik, akiről azt hazudják, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

aug. 2. 19:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
66%
Megint kijön a futárhuszárokból az IQ. De milyen boldogan verik a mellüket az emberek az általánosban iskolai biológiatudásukkal. Kár, hogy ritkán, de előfordulnak olyan dolgok, amikre az általános iskolában tanultak nem adnak magyarázatot. És ez teljesen rendben van, de az, hogy majd ők jobban tudják, mint orvosok, biológusok, na az nevetséges, és szégyenre méltó.
aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
59%

A jobboldali média megint felhasználja ezt az esetet az lmbtq személyek elleni gyűlölködésre.


Holott egy nőnek született személyről van szó.

Eddig csak a nemváltókkal volt bajuk, most már az interszexuálisokat is diszkriminálnák.


Aki ért hozzá, magyarázza már el nekem, hogy egy sportágban, ahol súlycsoportok vannak, mennyit számít ez?


És ha egy férfi vagy női arcot ér ütés egy küzdősportban, annak mi a jelentősége, ugyanis a csontozat nemen belül is elég eltérő.

Arról nem is beszélve, hogy vannak XX kromoszómával született nők is, akik sokkal erősebb adottságokkal rendelkeznek, mint más nők.

Akkor most őket is ki fogják zárni?


Én teniszt nézek csak, de ott is vannak nők, akiknek a szervája megállná a helyét a férfi mezőnyben is.

aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
67%
Az meg külön vicces, hogy fityiszesek beszélnek tisztességes versenyről, mikor a választási rendszert úgy alakították, hogy nekik kedvezzen:)
aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán miért léteznek a sportban különböző csoportok? A kosárlabdában sincsenek magasság-kategóriák. Én azt mondanám, hogy minden sportágban csak egyetlen kategória legyen. Ne legyen női-férfi, ne legyen súly szerinti megkülönböztetés. Mindenki versenyezhessen mindenkivel. Legyenek olyan boxmeccsek például, hogy Mayweather Tyson Fury ellen. Vagy akár Hámori Luca most Usyk ellen.

A genetika számít az élet minden területén. Mindenki azokat az előnyeit fogja használni, amije van.

Az ismerkedésben talán vannak kategóriák? Na ugye, hogy nincsenek. A 170 centis férfinak ugyanúgy versenyeznie kell a 190 centis férfiakkal a nők kegyeiért. Mint ahogy a fizetés szempontjából sincs elkülönítés. A 280 nettójú melósnak ugyanúgy versenyeznie kell a másfél milliót kereső programozóval.


Khelif nő. P1nával született. Genetikailag előnye van? Igen, de ez van. Ha őt eltiltják, akkor hol lesz a határ? Az énekversenyen ne indulhasson bárki, mert genetikailag szebb hangja van? Vagy az iskolai felvételinél is tiltsuk el az okos diákokat, mert ők jobb adottságokkal rendelkeznek?


Én azt mondom: ne legyenek csoportok. Legyen mindenki egyenlő. Úgyis erről szól az egész világ. És igen, az 50 kilós nő akkor boxoljon a 120 kilós férfival is.


Mert ez a verseny lényege.

aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
25%
Errol a temarol nekem egyre inkabb Kurt Vonnegut tollabol Harrison Bergeron tortenete jut eszembe
aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
53%
#34 Én is ezt szoktam mondani, vagy a másik lehetőség hogy valós jellemzők alapján legyenek csoportok. Legyen súlycsoport a boxban, de a 80 kilós nő boxolhasson a 80 kilós pasival. Hiába más a nemük ha egyszer egy súlycsoportban vannak. Nyilván alacsony kategóriában így is csak nők lesznek, mert egy 50 kilós pasin nem sok izom van, míg 100 kilós női bunyósok se nagyon lesznek. Úszásban ugyan így lehetne több kategória erőnlét alapján, és a gyenge úszók is versenyezzenek külön, meg az erősebbek is. De önmagában a nemnek semmilyen elválasztó ereje nincs. És egyébként e fele megy a világ is, mert egyre több olyan sportág van, ahol vegyes párosok vagy vegyes csapatok vannak, persze még egyenlő arányban, de kezdjük meghaladni ezt a férfi-nő ellentétet.
aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
#35 Nekem is, csak fura mód itt most pont a jobboldal akarja ezt megvalósítani
aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
23%
Milyen hergelés? Akkora a tesztó szintje, mint egy testépítő férfinek.
aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
72%
Minél több minden derül ki az ügyről (hogy valójában nő, női nemi szervekkel, egész életében nőként nevelték, kislánykori fotója, hogy az orosz(!) IBA vezető tiltotta el anno miután nyert egy orosz sportolóval szemben..stb) annál undorítóbb ez az egész. És a legdurvább, hogy azzal kezdték a lejáratást, hogy férfinak született transz és ezt átvette a baloldali sajtó is. Gyerekek, ez az egész olyan, mint egy rossz boszorkányégetés. Ártatlanul hurcolják meg szegény nőt. Kíváncsi vagyok hova fog kifutni ez az egész, bocsánatot kérnek e tőle (az olasz bokszoló már megtette és sajnálja, hogy talán ő is hozzájárult ahhoz, ami kialakult). Hányinger az egész, de a jobboldaltól ez természetes. Nekem az a döbbenetes, hogy a balliberális oldalon is milyen könnyen felültek erre a fasiszta hergelésre. Hogy alig volt, aki megállt egy pillanatra, hogy megkérdőjelezze az álhíreket.
aug. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
62%

"Nekem az a döbbenetes, hogy a balliberális oldalon is milyen könnyen felültek erre a fasiszta hergelésre"

Én ugyan ezen lepődtem meg. A teljes sajtó, minden oldalról egyöntetűen ugrott rá a témára és kiabált kígyót békát a sportolóra. Fura volt hogy mindenki ilyen agresszív és gyűlölködő lett egy csapásra... Azóta egy fokkal nyugodtabb lett mindenki, az M4 Sport hírekben pl először transzneműként hivatkoztak rá, ma már csak férfias nőként említették és a telex is kiadott egy magyarázó cikket, amiben már árnyaltabban írnak a helyzetről. A jobboldali sajtó nem vett visszább, de azt nem is vártam.

aug. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!