Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem undorító az a...

Csak szerintem undorító az a hergelés és gyűlölet kampány, ami az algír boxolonő ellen folyik, akiről azt hazudják, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

aug. 2. 19:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
57%

"És amúgy ja, nem transznemű. Algériából jön, ott nincs lmbtq. De az agyhalott jobberek jobb"


Akkor ha én a Szovjetunióból jövő herélt kan vagyok, akkor nőstény vagyok mert ott nincs buzzanás?

aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi erővel a 210 centis kosarasokat se engedjük sportolni, mert előnyük van a 190 centisekkel szemben.
aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%
Ha a motorbiciklim kerékpárként értelmezi magát indulhat a Tour De Franceon?
aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
41%

#24

Nem jók ezek a hasonlatok, mert a boxban sem engedik versenyezni a 80 kilóst a 70 kilóssal.

aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
51%

A kettő nem ugyanaz, kár összemosni. Kosarasok nem egymás fejét püfölik. Ha a saját lányod lenne a ringben holnap ez ellen az algír ellen és maradandóan lesérülne mert olyan ütést kapna amit csak férfi boxolók tudnak,

akkor is ez lenne a véleményed?

aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

25


De ő nő, csak ti értelmezitek férfiként

aug. 2. 20:38
 27/41 A kérdező kommentje:

Tudtommal végül a hisztis olasz csajnak sem törött el semmije,.

Jó ideje boxol már az algír nő, Olimpián is részt vett már korábban is. Eddig nem volt veszélyes...

aug. 2. 20:40
 28/41 anonim ***** válasza:
49%

"Tudtommal végül a hisztis olasz csajnak sem törött el semmije,."


Te mennyire lennél hisztis, ha egy jóval izmosabb pasi kiütne🤔

aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
56%
27: csak éppen meccseket tud eldönteni 20 centi különbség, mégis játszhatnak együtt. De a legjobb példa szerintem is a kenyai, etióp maratonfutók esete. Hosszú ideje uralják a sportágat, csodaszámba megy, ha egy fehér futó megközelíti őket. Mégis teljesen természetes, hogy futhatnak, senkiben nem merül fel, hogy el kéne tiltani őket, mert olyan genetikai adottságokkal rendelkeznek, amivel szó szerint behozhatatlan előnyre tesznek szert. Na ilyen az algír bokszoló esete is. Nem csinált magával semmit, nem esett át hormonkezelésen, nem született férfinak, nem műtette át magát. Egy olyan nőről beszélünk, akinek állítólag magasabb a tesztoszteron szintje az átlagnál. De még így sem legyőzhetetlen, mint az etióp futók. Többen is nyertek már vele szemben.
aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
37%

"csajnak sem törött el semmije,."


Isteni szerencse. Végülis így minden rendben is van életben maradt -.-


"Jó ideje boxol már az algír nő, Olimpián is részt vett már korábban is."


Már kizárták versenyekből. Volt ahol engedték, máshol pedig nem.


" Eddig nem volt veszélyes..."


Lehet nem értett meg ennyire a férfi énje. Most produkált hatalmas tesztoszteron szintewt

aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!