Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem undorító az a...

Csak szerintem undorító az a hergelés és gyűlölet kampány, ami az algír boxolonő ellen folyik, akiről azt hazudják, hogy transznemű?

Figyelt kérdés

aug. 2. 19:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az az emberi lény az undorító.
aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%

Az. Teljes homály, ami az egész ügyről szól.

Szüleim úgy adták elő, hogy biológialag férfi, de nőnek vallja magát. Még nem operálták át, nincs melle, és dudorodik a nadrágja, látszik, hogy farka van.

Ettől függetlenül nem lett volna szabad versenyezni engedni, mert fejlődési rendellenessége van.

aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, szerinted az rendben van,ha egy férfi ver,bántalmaz egy nőt?

Itt ez történik.

Másik,hogy teljesen ellentétes az olimpia szellemével

aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is undoritó. De sajnos a fideszes patkányok ezt nem érzik.
aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
36%
2: Nem, de nem kell nácihoz lenni ahhoz, hogy megállapítsuk valakiről, hogy undorító.
aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
37%

#5

Nem az történik. Nő ver nőt.

aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
19%

Van pöcse vagy nincs?

Ha van, akkor nem boxolónő.

aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%

Az tényleg elég gáz, hogy azt hazudják, hogy transznemű, ez tárgyi tévedés, hiszen ő interszex. Ettől függetlenül persze ebből kifolyólag szert tehet olyan előnyökre, ami miatt egyszerűen nem fair a többi nővel egy mezőnyben versenyeznie. Elvileg sokkal magasabb a tesztoszteron-szintje, mint egy átlagos nőnek, ez kihatással van az izomtömegére, és valószínűleg csomó minden másra is, ami miatt nem feltétlenül igazságos, hogy egy mezőnyben indulhat a többiekkel. Sajnos ez a transzneműek/interszex emberek a sportban-téma mostanság lett igazából aktuális, még gyerekcipőben jár a megoldás keresése erre a problémára. Nem is tudom, mi lenne a helyes megoldás, szerintem igazából senki nem tudja, kíváncsi leszek, hogy pár év, évtized múlva mire fognak jutni ezzel kapcsolatban a szakértők.

Az biztos, hogy ha én lennék ilyen helyzetben, nem versenysportolnék. Kicsit olyan ez, mint egyedüli felnőttként indulni az ovisok futóversenyén. Oké, hogy megnyered, de vajon tényleg olyan érzés lesz ez a győzelem, amilyennek lennie kell?

Mondom ezt egy elég liberális, viszonylag "woke" emberként.

Nem fair, hogy a sportoló ellen uszítanak, ennek nincs értelme. Ő csak él egy lehetőséggel, amit most helytelenül vagy helyesen (tényleg nem tudom) megkapott. Annak van értelme, hogy kitalálunk valami megoldást erre a helyzetre, mert csak egyre több és több lesz ilyen esetekből a versenysportban, és bármennyire is elfogadom a transznemű/interszex embereket, és kívánom nekik, hogy a lehető legautentikusabban tudják élni az életüket, vannak olyan pontok, amikor lehet, hogy azt kell mondani, hogy "ne haragudj, de ebben így sajnos nem vehetsz részt".

aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
8%
#7 Igazad van. Csak patkánynak kell lenni
aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%
#9 Nincs. Tehát akkor szerinted versenyezhet szerinted. :D
aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!