Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tűzijáték augusztus 20.-án....

Tűzijáték augusztus 20.-án. Mit szóltok hozzá, hogy már megint a levegőbe repítik a magyar adófizetők pénzét?

Figyelt kérdés

aug. 1. 18:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
#18 A WCR-t ezek szerint egy adotz állam fimanszírozza? Jó tudni...
aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

"Számomra értelmes. Ha neked nem tetszik, nem kell megnézni, de mások szórakozását nem kell elrontani."


Akkor fizesd ki a mai mozijegyem felet nekem. Ha nem teszed, azzal elrontod a szorakozasom, masok szorakozasat pedig ugye nem kell elrontani.

Nezzel nyugodtan tuzijatekot, engem nem zavar - de ne az en penzembol. Fizesd ki magadnak, ha szorakozni akarsz.

aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
A tüzijáték árából nem lehetne sajnos rendberakni az országot. Amúgy meg hagyomány és sokan szeretik. Akkor is botrány lenne ha elmaradna.
aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
25%

Azt szólom hozzá, hogy egyén szintjén kevés vagyok ahhoz, hogy beszüntessék!

Emberi hülyeségre, esztelen rongyrázásra meg mindig is elő fog kerülni a pénz! Erkölcsi alapon sem kellene már régóta megrendezni!

Mit is ünneplünk?

A 15 percenként éj leple alatt átirkált alkotmányt?

Az aszály miatt egyre drágább és rosszabb minőségű búzát?

Vagy az első korrupt uralkodónkat?

Ünnepelje, aki akarja! :DDD

aug. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, ha tudnád, hogy milyen munka megcsinálni egy ilyet, milyen művészete és történelme van a tüzijáték készítésnek, nem így vélekednélnróla. Legalább annyira komplikált elkészíteni egy komolyabb shellt, mint megcsinálni egy szobrot, vagy festményt.

Én is ellenzéki vagyok, de sajnállak, ha azt gondolod, hogy hogyha nincs tüzijáték, akkor lesz oktatás, meg normális eü.

aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 vyrob ***** válasza:
Ötös a zöld hülyeséged meg felfogásod nem trendi az hangos meg környezet károsító! ;)
aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 vyrob ***** válasza:
Értelmetlen, proliknak való szórakozási forma. Támogatnám a betiltását! Mert másokat mérlegetni sértegetni ilyen nevetségesen az nem proli szokás ugye kérdező? Na ha betiltanák a tűzijátékot rögtön kapnád utána a petárdákat :D Majd petárdázni fognak utána annak tettenérése úgy is nulla és büntetni se lehetett soha sem! látom azt kell hogy visszajöjjön a petárdázás... de szívesen visszaküldeném a tűzijátékon síró állatvédőket a 80- 90 es évekbe mikor minden kádári tiltás ellenére több ezer petárda robbant kb minden lakótelepen! :D
aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 vyrob ***** válasza:
Ráadásul a tűzijátékot is lassan mindenhol betiltják ? Majd lesz helyette magán petárdázás úgy is az kell a kutyásoknak mint a 90 es években is. Egy biztos ha nem lesz tűzijáték akkor megint mindenki petárdázni fog azt sose tudták úgyse büntetni.. Érdekes az olyan országok mint Románia ahól 2006 körűl mindent betiltottak ott volt a legtöbb baleset ezrével szórták a petárdákat rendőrség semmit se tudott tenni ma romániában ismét legális a pyrotechnika magán embereknek csökkentek a balesetek is
aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!