Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter alkalmas miniszte...

Magyar Péter alkalmas miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés

Miért igen, miért nem? Ha nem, akkor kit tudnátok elképzelni a TISZA párt élén 2026-ban?


Birkák és/vagy alkohol befolyása alatt lévő személyek kérem takarodjanak.



aug. 1. 11:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Egyik legalkalmasabb ember az országban.
aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%
#11 Mire?
aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen hisz õ a messiás. Már a pròfécia is megmonda...
aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

Amelyik csalt, lopott, hazudott az mind kerüljön börtönbe és vágják le a kezét.


És törvénybe foglaltatnám, hogy aki korrupcióba keveredik és bebizonyosodik, hogy ő volt azt végezzék ki vagy csonkítsák meg.


Ezek után meg lenne a kellő motiváció arra hogy ne csaljanak.


Kapjanak havi 5 milliót viszont aki csal az kapja meg a megérdemelt büntetését.

aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem lenne alkalmas, bár Orbánnál mindenki az, én őszintén szólva nem tudnám elképzelni őt az ország élén. Még nem ismerjük, annyit tudunk, hogy Fideszes volt, korábban nem volt még semilyen vezető pozícióban, illetve eddgi is kb. annyit hallottunk tőle, hogy mennyit lop a Fidesz. Oké, ezt már tudjuk, de az ellenzéktől ezt hallgatjuk 14 éve, jó lenne már ha kicsit másról is beszélne.


Én oda határozott politikust képzelek el, nem olyat, (hát lehet tagadni vagy majd birkázni engem) de láttuk a felvételeken amikor bulizott, nekem azok alapján komolytalannak tűnik. Engem például zavar még a hangja is, de ez lehet, hogy csak nálam van, illetve nem látom benne azt az igazi államférfit, mint mondjuk Toroczkaiban vagy egyéb komoly határozott igazi magyar politikusokban.


Mindenesetre továbbra is követni fogom, nem csak a Tisza párt, de a többi párt programját/tevékenységét is, hátha 2026 -ban meg fogjuk dönteni ezt a korrupt Fideszt, de egyenlőre Magyar Pétert nem tudom elképzelni miniszterelnöknek.

aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, hogy sokakat zavar és nem értenek velem egyet, de én nem raknám egymás mellé a bulizós részét és a politikai részét. A buli persze nem volt jó pont nálam sem, sőt inkább egy negatív pont, de persze a propaganda is rásegített (kiskorú lányok, erőszak, tanúk megjelenése a tényekben, nem is értem miért nem a rendőrségre mentek). Másrészről pedig van kiállása, néz ki valahogy, ha ránézek nem fog el a hányinger. Egy másik kommentre visszatérve, hogy nem láttuk vezető szerepben - jogos, de egy kormány nem csak egy emberből áll. Ha összeszed hozzáértőket, akkor működhet. De amúgy ő sem hülye, ha valaki látta a Puzséros interjút. Igazából fiatal, és vannak hibái, de én nem várom el senkitől, hogy hibátlan legyen. Ha az országot jobb irányba tudná vinni, és ezt a rendszert megszüntetni, akkor minden tiszteletem az övé. Ha lesz egy programja, ami elvildg ősszel lesz, akkor nyerhet. Ő a legesélyesebb kihívó 30%-al. Bárki jön úgy is lesznek olyanok akiknek nem szimpatikus valaki, de valjuk be nem ma volt utoljára ilyen "szoros" a verseny a fidesz és egy másik párt között. Illetve szerintem jár neki egy lehetőség, mert komoly hibát nem vétett. Persze beszélhetünk a buliról, de nem hiszem hogy az ország helyzetét befolyásolná, beszélheünk, hogy kiment az EP-be, szerintem az is jó döntés volt, annak ellenére, hogy mást mondott, de nyilván nem számított ilyen eredményreml. Ott talán megtudja mutatni hogy néz ki egy vezető. Ha kap 4 évet és nem jó, akkor leváltjuk. Azért van 4 évente választás, hogy lehessen változtatni. Összegezve szerintem alkalmas, főleg egy jó csapattal.
aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
16: Reméljük a legjobbakat. Én is figyelemmel követem őt, kíváncsi leszek majd, ha ősszel elindul a kampány. Csak aztán nehogy az legyen, ami 2021 -ben is volt (amikor bejelentették, hogy összeáll az ellenzék) és minden közvélemény kutatás azt mondta, hogy majd nyerni fognak. Reméljük a legjobbakat, nem helyezem MP -be a teljes bizalmam, de jelenleg ő az egyetlen esély a kormányunk leváltására, és az ország demokráciájának valamilyen szinten történő helyreállítására. Ha meg nem lesz jó majd leváltjuk 2030 -ban.
aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Odüsszeusz92 ***** válasza:
90%
Egy ciklusra igen, aztán meglátjuk.
aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
57%
Ország halála lenne
aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem az nem jó gondolatmenet, hogy váltsa le a fideszt 2026-ban, oszt majd meglátjuk.

Azért 4 év alatt rengeteg kárt tud okozni. Ő mindent mosolyogva alá fog írni a gazdáinak, elfogadja a migráns kvótát, elfogadja a fegyver küldést az ukránoknak. Ha már tele leszünk migrivel, abból a szarból már nem mászunk ki 4 év múlva (ez csak egy példa).

(Nem vagyok amúgy fidesz szavazó).

aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!