Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy merészelte ezt annó a...

Hogy merészelte ezt annó a Gyurcsány-kormány?

Figyelt kérdés

Azt, hogy Vlagyimir Putyin minden évben Magyarországon volt! Még Gyurcsányhoz is elment magánlátogatásra!


Mégis mit képzelt Gyurcsány? Oroszországnak akarta kitenni Magyarországot?!



aug. 1. 06:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%

6: Az már a te bajod. Grúzokról sem hallottál még?


[link]

aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

A lepontozóknak üzenem:

[link]


őket sértitek meg, ha továbbra is grúzoknak hivjátok őket.

aug. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
11, Georgia, Georgia, Georgia és nem az én bajom, hanem őket sérted meg.
aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
12: Magyarul a grúzok grúzok, nincs is más nevük, ha ezen megsértődek, az az ő bajuk.
aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

14, attól, hogy a magyar nem up2date, az nem az ő hibájuk, hanem a magyaroké.

Georgia.

aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
#12 Kit érdekel ez a PC f.ság? Magyarországon azt értik hogy Grúzia. Törökországot sem fogjuk Türkyienek hívni, mert nem értik az emberek.
aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
16, Georgiát, ami egy ország, őket érdekli.
aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

#17 Biztos nagyon érdekli a kormányfőt hogy én hogy hívom őket. 🙄


Rémgyenge trollkodás

aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18, felőlem annak veszed, aminek akarod és úgy hivod őket, aminek akarod, nem én fogom korlátozni ezt, de, azt hiszem, ezek után, ne várjuk el, hogy bárki is tiszteljen minket egy cseppet sem, ha ilyen a mentalitásunk.
aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem biztos, hogy jól értem, mit szeretnél mondani, javíts ki kérlek, ha valamit rosszul értettem.


Azt állítod, hogy államfőként nem szép dolog egy háborús agresszorhoz járni bizniszelni, és amikor az aktuális magyar miniszterelnük épp ezt teszi, joggal háborodnak fel az emberek.


Azt is mondod, hogy szereted a fair viselkedést, a korrekt vitát, ezért élesen elutasítod a képmutatást, és a kettős mércét. Épp ezért a tény, hogy az aktuális miniszterelnök pontosan azt teszi, amiért élesen kritizálta csúfosan megbukott elődjét, és ami által szinte teljhatalomhoz jutott, most nagyon kellemetlen érzéseket vált ki belőled.


Végeredményben csalódottságodnak is hangot adsz, hiszen 14 éve a szavazatoddal hangot adtál amellett, hogy szeretnél megszabadulni Gyurcsány Ferenc miniszterelnöktől és pártjától, most mégis deja vu érzésed van, és nem erre számítottál.


Ha így értetted, akkor sok mindenben egyet értek veled.

aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!