Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy a...

SzocdemOliver kérdése:

Egyetértesz azzal, hogy a Gyurcsány Ferencet kritizáló ellenzékiek többsége úgy szidja Gyurcsányt, hogy nem ismeri a programját, az elképzeléseit és sose olvasta el a Facebook oldalán a gondolatait tartalmazó bejegyzéseit?

Figyelt kérdés

Szerintem ha az ellenzékiek legalább fele megnyitná Gyurcsány Ferenc Facebook oldalát és minden nap elolvasna egy bejegyzést tőle, rájönne, hogy nagyon jól tájékozott, művelt és intelligens politikus Gyurcsány Ferenc és okos dolgokat ír.


Az is elképzelhető, hogy ezen ellenzéki szavazók jelentős része rájönne, hogy hozzá a DK áll a legközelebb.



júl. 29. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem ha az ellenzékiek legalább fele megnyitná Gyurcsány Ferenc Facebook oldalát és minden nap elolvasna egy bejegyzést tőle,"


Miért akarsz ennyi szenvedést okozni másoknak?

júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én megnyitottam az oldalát, elolvastam a bejegyzését és kommenteltem is. Úgy látszik nem volt elég szimpatikus, mert hamar tiltott is. A nagy demokrata.
júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
nem
júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Gyurcsánnyal nem a programja a baj. Hanem hogy ebben a féldiktatúrában a színfalak mögött összenőtt Orbánnal.

Viktor őfelsége állandó ellenzéke már 14 éve.

De közben esélye sincs Gyurcsánnyal, hogy megszabaduljunk Orbántól és az autokráciájától 14 hosszú éve.

Így ha valaki ennyire ellenszenves még ellenzéki oldalon is az ország érdekében kellene jó messzire visszalépnie.

Ha ezt ő nem képes megérteni akkor nem demokrata eléggé ehhez. Hát ennyi a Fletóról.

júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsánynak végérvényesen bealkonyult, hiába nem fogadja ezt el, a haláláig kitaszított marad, a választók meg emlékeztetik erre minden választáson, ha neki így a jobb.
júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy egyetértek Gyurcsány Ferenccel, nem lehet azt mondani, hogy az ég egy adta világon mindent rosszul lát és rosszul értelmez, ugyanakkor már elnézést, de programot felmutatnia annak, aki már volt miniszterelnök nem szükséges, ugyanis már bemutatkozott (persze attól még lehet, de a bemutatkozást veszi alapul úgy is mindenki, nem azt, amit ígér, hisz ígérni bármit lehet). Bemutatkoznia azoknak kell, akiket még nem ismerünk. Aki pedig már olyan formába is bemutatkozott, hogy lehetőséget és bizalmat kapott, annál engedtessék már meg, hogy abból induljon ki, aszerint döntsön az, aki előtt ezt megtette, nem pedig abból és aszerint, amit ígér.
júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon réges-rég nem politikai programok alapján szavaz az emberek többsége, hanem személyek alapján. Személyi kultusz van ebben az országban és teljesen mindegy, hogy milyen politikai elveket vallasz.
júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan így van. Az emberek elhanyagolható része az, aki Gyurcsány Ferenc gondolataival foglalkozik. Gyanítom, a felesége is hasonlóképpen van.
júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mivel gyurcsánynak se programja, se elképzelései nincsenek, így nincs mit ismerni.
júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha nem létezett volna az SZDSZ és a 2010 előtti MSZP nem lett volna tele SZDSZ-es téglákkal, valamint olyan "öreg" és befolyásos MSZP-s politikusokkal, akik összejátszottak egymással Gyurcsány ellen, akkor 2010-ben nem lett volna Fidesz kétharmad és Gyurcsány megítélése is pozitív maradt volna.


Nem lehet úgy jól kormányozni, hogy a koalíciós partner fenyegetőzik, lop, alkalmatlan politikusokat tart hatalomban (lásd Horváth Ágnes egészségügyi miniszter), közben zsarolja a miniszterelnököt, hogy ha le meri váltani, akkor kilép a koalícióból.



Az MSZP túl erős és befolyásos ellenzéki párt volt túl sokáig, a Fidesz nekik köszönheti a 2010-es kétharmadát, valamint az SZDSZ-nek.

júl. 29. 10:34
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!