Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy a...

SzocdemOliver kérdése:

Egyetértesz azzal, hogy a Gyurcsány Ferencet kritizáló ellenzékiek többsége úgy szidja Gyurcsányt, hogy nem ismeri a programját, az elképzeléseit és sose olvasta el a Facebook oldalán a gondolatait tartalmazó bejegyzéseit?

Figyelt kérdés

Szerintem ha az ellenzékiek legalább fele megnyitná Gyurcsány Ferenc Facebook oldalát és minden nap elolvasna egy bejegyzést tőle, rájönne, hogy nagyon jól tájékozott, művelt és intelligens politikus Gyurcsány Ferenc és okos dolgokat ír.


Az is elképzelhető, hogy ezen ellenzéki szavazók jelentős része rájönne, hogy hozzá a DK áll a legközelebb.



júl. 29. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem nagyon érdekel manapság senkit sem a program. A Fidesznek sincs programja évek óta, de kit érdekel?

Úgyis azt csinálnak a hatalomban lévők, amit akarnak.

júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Az ellenzéki észjárás nagyon érdekes, hiszen egy nagy részük úgy szidja Gyurcsányt, hogy 5-6 hónappal ezelőtt még ő volt a messiás. Csak azóta jött egy újabb messiás. :) "Én már csak tudom, követtem már néhányat." :D
júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nem nagyon érdekel manapság senkit sem a program. A Fidesznek sincs programja évek óta, de kit érdekel?"


Sajnos igazat adok neked. Teljesen silány lett a színvonala a politikának az elmúlt 14 évben.


Ami igazán elszomorít engem az hogy az ellenzéki pártok (tisztelet a kivételnek) már program nélkül, rágalmazó hadjárattal tudnak jelentős eredményeket elérni. A Tisza Párt ilyen, nincsen programja, teljesen ismeretlenek a valós szándékaik, a tisztújító közgyűlésének jegyzőkönyvük a mai napig nem lett nyilvánosságra hozva. Az ellenzéki szavazók egy része mégis vakon megbízik bennük.


Pedig megvezetik őket.

júl. 29. 10:47
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
Valami új hatalmi rendszer kéne kitalálni, mert ez így katasztrofális.
júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ember, pont ezért utálják mint a sz@rt mert olvassák és ismerik milyen ember!
júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ferike már lejárt lemez, illetve egy harmadvonalbeli, egyre kevésbé értékes asset Putyin listáján. Ferike és kedves felesége legjobb lenne, ha fogná magát, és eltiplizne messzire, pl. Urugway-ba, a baj csak az, hogy Putyin emberei ott is megtalálnák, és vagy teáznia kellene, vagy hirtelen kiesne az ablakon. Mivel mindkettő igen káros az egészségre marad itt a nyakunkon amígy Putyin él. A Viktorkával együtt.
júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!