Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Olyan sokba kerül egy olimpia...

Olyan sokba kerül egy olimpia megrendezése, hogy államcsődbe vitte volna Magyarországot?

Figyelt kérdés

júl. 31. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Már megint elővették a témát, szóval van miért aggódni. A Karácsonyt kirendelték Párizsba, ahol tárgyalhatott Thomas Bach-hal, és azt nyilatkozta, hogy Magyarország, illetve Budapest, ha a Kormánytól megkapja a szükséges forrásokat,képes lesz a 2036-os Olimpiát megrendezni. A Panama-csatorna elsíbolása kutya p...e lesz a budapesti Olimpiához képest. Kezdek félni. Be fogunk kerülni a történelembe, csak nem úgy, ahogy szeretnénk.
júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 felkelhetetle ***** válasza:
0%

11


Ha a franciák nem aggódnak, hogy hogy kerülnek be a történelemkönyvekbe ezért a megnyitóét, akkor szerintem nekünk sem kell.

júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Be lehet úgy is kerülni, hogy a világ legnagyobb államcsődje. Egyébként nincs nagy tolongás az Olimpiáért, még a nálunk lényegesen erősebb Lengyelországot sem érdekli. A 11.-es voltam. Mi volt az oka a lepontozásnak? Tényeket közöltem, nem álmokat.
júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tavaly volt itt magyarországon az olimpia... csak egy marék mafyar ment el és a focista lobogóit lobogtatták, mert azt se tudták h hol vannak...látom itt se tudta senki h volt olimpia itt.
aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8: "akár nyereséggel is tudd zárulni" - nem, nem tud.

Az egyetlen olimpia, mely nyereséges volt az elmúlt 50 évben a 84-es Los Angeles-i volt.

aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!